franz55
18-05-2010, 14:26
Witam.
Poszukuje kogoś kto umie się posługiwać AdobeFlashem CS4 i ActionScriptem3.
mam mały problem do rozwiązania.
jest ktoś chętny do pomocy ?? ;)
Pozdr.
Marcin
Poszukuje kogoś kto umie się posługiwać AdobeFlashem CS4 i ActionScriptem3.
mam mały problem do rozwiązania.
jest ktoś chętny do pomocy ?? ;)
Pozdr.
Marcin