PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie o flasha cs4 ac3



franz55
18-05-2010, 14:26
Witam.
Poszukuje kogoś kto umie się posługiwać AdobeFlashem CS4 i ActionScriptem3.

mam mały problem do rozwiązania.

jest ktoś chętny do pomocy ?? ;)

Pozdr.
Marcin

docxxx
18-05-2010, 14:37
wal!

swider
18-05-2010, 14:39
wal!
Jesteś otwarty na propozycje, widzę :lol:

docxxx
18-05-2010, 14:45
Jesli bedzie cos "na szybko" to pomoge.