Zobacz pełną wersję : To dziewczę ŚPIEWA
hackermuz
18-05-2010, 12:16
Sorki za idiotyczny tytuł nie miałem weny. Być może są młodsi i lepsi, być może nie, ale zachwyciło mnie jak dziewczynka potrafi operować swoim głosem, więc postanowiłem się podzielić. Niezła skala i bardzo fajnie brzmiące niższe rejestry. Mam nadzieję, że nie było.
http://www.youtube.com/watch?v=DrzGHgmG3y4&feature=player_embedded
Rzeczywiście ładnie śpiewa jak na taką młoda osobę :)
Super. Polaczenie delikatnosci Rebecci Pidgeon z Kasandra Wilson. Zeby tylko wszystko poszlo w dobrym kierunku.
Pewnie niedługo będzie gwiazdą internetu ;) Ale zasłużenie ;)
Znakomita jest, w przyszłości głos jej się zmieni, stanie sie bardziej szorstki, bo juz teraz widać zaczątki takiego rockowego głosu, za kilka lat bedzie naprawde potężny, z rockowym pazurem.
O kurcze... Aż mi ciary po plecach przeszły. Niezła jest. Ma bardzo dojrzały głos, jak na swój wiek.
dodatkowo wysoka świadomość barwy i bardzo dobra interpretacja tekstu ...
No pięknie. Bardzo przyjemna barwa, ciekawe jak jej się zmieni głos...
Ładnie, bardzo ładnie...
miron19j
20-05-2010, 11:09
wiecie co? Ja to pewnie już stary jestem, ale dla mnie to wcale nie jest śpiewanie. Fakt, dziewczyna głos ma ciekawy, mocny, interpretacja tekstu też super. Ale to nie jest śpiewanie. To raczej już recytatyw. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Recytatyw)
wiecie co? Ja to pewnie już stary jestem, ale dla mnie to wcale nie jest śpiewanie. Fakt, dziewczyna głos ma ciekawy, mocny, interpretacja tekstu też super. Ale to nie jest śpiewanie. To raczej już recytatyw. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Recytatyw)
Nie rozumiem... Czy mógłbyś Mirku napisać dlaczego wg Ciebie to NIE jest śpiewanie? Jest melodia, jest interpretacja, dynamika no i jest technika, bo takie przyjemne vibrato jest z pewnością wyćwiczone.
Jak dla mnie to jest śpiewanie i to całkiem niezłe jak na ten wiek. Być może zwrotka ma trochę charakter recytacji, jest zaśpiewana w takim samym tempie jakby była powiedziana, ale to chyba tylko kwestia konkretnego utworu. Ten ma taki charakter i tyle.
Szkoda, że nigdzie nie ma innego kawałka w jej wykonaniu, bo nie można porównać.
miron19j
20-05-2010, 17:47
Nie rozumiem... Czy mógłbyś Mirku napisać dlaczego wg Ciebie to NIE jest śpiewanie? Jest melodia, jest interpretacja, dynamika no i jest technika, bo takie przyjemne vibrato jest z pewnością wyćwiczone.
Jak dla mnie to jest śpiewanie i to całkiem niezłe jak na ten wiek. Być może zwrotka ma trochę charakter recytacji, jest zaśpiewana w takim samym tempie jakby była powiedziana, ale to chyba tylko kwestia konkretnego utworu. Ten ma taki charakter i tyle.
Szkoda, że nigdzie nie ma innego kawałka w jej wykonaniu, bo nie można porównać.
ale przecież właśnie sam sobie odpowiedziałeś :-)
Jestem przekonany, że w innym utworze dziewczyna "pokaże pazur" ;-). Po nauce emisji głosu będzie w stanie zakasować większość piosenkarek.
Dla mnie śpiewają/śpiewali Santorka, Połomski, Miecznikowski z Leszczy. Obecnie "gwiazdy", jak K.Kowalska, nie śpiewają, tylko recytują tekst w rytm muzyki. Niektóre wręcz wykrzykują.
Ładnie, choć słychać, że w wysokich rejestrach jeszcze nie do końca wykształcony (wiek robi swoje); podobnie do tego: http://www.youtube.com/watch?v=SBZFJz_spzY
Ale powaliła mnie ta mała: http://www.youtube.com/watch?v=pL2s2SWL8QE&feature=PlayList&p=ADC89BD21A1F20D8&playnext_from=PL&playnext=1&index=2
Jak było, sorki ;)
mmm doły faktycznie niezłe , ogólnie bardzo przyjemna barwa:) dzięx za wrzutę
popi1612 , a mnie to nie powaliło kompletnie, więcej głosu mniej darcia. akurat przebić Arethe to ciężka sprawa :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.