Zobacz pełną wersję : Sprawdzenia obiektywu - Warszawa
Szprychu
17-05-2010, 21:10
Cześć,
zwracam się do was z prośbą o sprawdzenie obiektywu. Sprzedawca niestety nie ma czym zrobić zdjęć, a bez sprawdzenia i sampli obiektywu nie kupie.
Czy jest ktoś tak miły i mi pomoże?:) Najlepiej, na puszce FX.
Z góry dziękuję!
Maciek R
17-05-2010, 21:32
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=8384
Z Warszawy jest kilka osób...
Jeśli FX nie znajdziesz to służę DXami ;o)
jeśli chcesz FX to wal do: mpwt, xolox'a, kh-cośtam tudzież do mOSAda. Lub cinka85. To tak na szybko.
Szprychu
18-05-2010, 23:14
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=8384
Z Warszawy jest kilka osób...
Dzięki, nie widziałem wcześniej tego wątku. Zapisze go sobie w ulubionych.
Jeśli FX nie znajdziesz to służę DXami ;o)
jeśli chcesz FX to wal do: mpwt, xolox'a, kh-cośtam tudzież do mOSAda. Lub cinka85. To tak na szybko.
O dzięki, jak coś to mnie podratujesz. :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.