PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawdzenia obiektywu - Warszawa



Szprychu
17-05-2010, 21:10
Cześć,
zwracam się do was z prośbą o sprawdzenie obiektywu. Sprzedawca niestety nie ma czym zrobić zdjęć, a bez sprawdzenia i sampli obiektywu nie kupie.
Czy jest ktoś tak miły i mi pomoże?:) Najlepiej, na puszce FX.
Z góry dziękuję!

Maciek R
17-05-2010, 21:32
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=8384

Z Warszawy jest kilka osób...

thorcik
17-05-2010, 21:46
Jeśli FX nie znajdziesz to służę DXami ;o)

jeśli chcesz FX to wal do: mpwt, xolox'a, kh-cośtam tudzież do mOSAda. Lub cinka85. To tak na szybko.

Szprychu
18-05-2010, 23:14
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=8384

Z Warszawy jest kilka osób...

Dzięki, nie widziałem wcześniej tego wątku. Zapisze go sobie w ulubionych.


Jeśli FX nie znajdziesz to służę DXami ;o)

jeśli chcesz FX to wal do: mpwt, xolox'a, kh-cośtam tudzież do mOSAda. Lub cinka85. To tak na szybko.

O dzięki, jak coś to mnie podratujesz. :)