Zolza
17-05-2010, 11:16
Ufff.. Udało mi się odzyskać hasło do profilu, więc ośmielam się prosić Was, drodzy Nikoniarze, o pomoc.
Jako użytkowniczka Nikona D80 zdecydowałam się na napisanie pracy licencjackiej odnośnie Nikona, a właściwie dotyczącej funkcji perswazyjnych i manipulacyjnych wykorzystywanych w reklamach firmy.
Mam sporo zagranicznych filmików (Youtube rządzi), natomiast mam problem z plakatami, nie mogę znaleźć plakatów w dobrej rozdzielczości, abym mogła je poddać analizie. Czy możecie wspomóc mnie jakimiś materiałami ?
Byłabym bardzo Wam wdzięczna :)
Pozdrawiam
Gosia
Jako użytkowniczka Nikona D80 zdecydowałam się na napisanie pracy licencjackiej odnośnie Nikona, a właściwie dotyczącej funkcji perswazyjnych i manipulacyjnych wykorzystywanych w reklamach firmy.
Mam sporo zagranicznych filmików (Youtube rządzi), natomiast mam problem z plakatami, nie mogę znaleźć plakatów w dobrej rozdzielczości, abym mogła je poddać analizie. Czy możecie wspomóc mnie jakimiś materiałami ?
Byłabym bardzo Wam wdzięczna :)
Pozdrawiam
Gosia