PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w pracy licencjackiej



Zolza
17-05-2010, 11:16
Ufff.. Udało mi się odzyskać hasło do profilu, więc ośmielam się prosić Was, drodzy Nikoniarze, o pomoc.
Jako użytkowniczka Nikona D80 zdecydowałam się na napisanie pracy licencjackiej odnośnie Nikona, a właściwie dotyczącej funkcji perswazyjnych i manipulacyjnych wykorzystywanych w reklamach firmy.

Mam sporo zagranicznych filmików (Youtube rządzi), natomiast mam problem z plakatami, nie mogę znaleźć plakatów w dobrej rozdzielczości, abym mogła je poddać analizie. Czy możecie wspomóc mnie jakimiś materiałami ?
Byłabym bardzo Wam wdzięczna :)

Pozdrawiam
Gosia

thor88
17-05-2010, 12:49
Gosiu, po ostatnich akcjach N Polska ja bym się bał tak beztrosko szastać ich nazwą bo cię jeszcze do sądu podadzą:)

Zolza
17-05-2010, 18:24
co nieco poczytałam, co nie zmienia faktu, że i koncepcja jest w głowie i pierwszy rozdział napisany :) wolałabym nie mieć roku w plecy :)