Zobacz pełną wersję : Włocławek Makro
Witam.
Czy jest ktoś we Włocławku kto ma Tamrona 90m Sigmę 150 lub Nikkora 105.
Nie mogę się zdecydować na szkło i chciałbym po prostu przetestować.
Pozdrawiam
stachu321
16-05-2010, 18:30
To raczej pytanie do grupy Fotokujawy a nie na cafe.
ale w grupie Fotokujawy nie mogę utworzyć tematu
Rafał_Sz
16-05-2010, 21:21
ale w grupie Fotokujawy nie mogę utworzyć tematu
To przyłącz się do grupy (poproś moda grupy o przyjęcie).
kazde szklo z wymienionych będzie dobre do makro.
Nie ma tu na forum osoby która rozpozna po dobrze zrobionej fotografii jakim szkłem było robione.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.