PDA

Zobacz pełną wersję : Włocławek Makro



neos86
16-05-2010, 17:44
Witam.
Czy jest ktoś we Włocławku kto ma Tamrona 90m Sigmę 150 lub Nikkora 105.
Nie mogę się zdecydować na szkło i chciałbym po prostu przetestować.
Pozdrawiam

stachu321
16-05-2010, 18:30
To raczej pytanie do grupy Fotokujawy a nie na cafe.

neos86
16-05-2010, 21:10
ale w grupie Fotokujawy nie mogę utworzyć tematu

Rafał_Sz
16-05-2010, 21:21
ale w grupie Fotokujawy nie mogę utworzyć tematu
To przyłącz się do grupy (poproś moda grupy o przyjęcie).

glisek
16-05-2010, 23:48
kazde szklo z wymienionych będzie dobre do makro.
Nie ma tu na forum osoby która rozpozna po dobrze zrobionej fotografii jakim szkłem było robione.