Zobacz pełną wersję : No to wybilo mi 36 wiosen
neverhood
16-05-2010, 07:55
Patrzę w lustro ale poki co chyba nic się nie zmieniło. No może od wczoraj mocniej pada. Pozdrowienia dla wszystkich zacnych Jubilatow Nikoniarzy
Zaraz będzie czterdziestka, potem półwiecze. Emerytura, spokój. :)
CZas leci....
Witam rówieśnika - miałem to samo dokładnie dwa miesiące temu. Dobra wiadomość jest taka że nic się od tej pory nie zmieniło wszystko pozostaje bez zmian więc głowa do góry :smile: Wszystkiego Najlepszego !
Czyli podwójna osiemnastka :)
STO LAT, STO LAT ......
fotograf58
16-05-2010, 09:25
Kiedy to było - te 36 wiosen. Gratulacje od starego ramola :)
Czekam na wątek:
Byłem już dziś rano w kiblu...
Czyli podwójna osiemnastka :)
No właśnie, MŁODY solenizancie i rówieśniku jednocześnie, tak jak kolega zaznaczył, teraz już możesz sobie legalnie pozwolić na "podwójną osiemnastkę". Polecam bliźniaczki, choć ta opcja jest dość trudno dostępna na naszym rynku ;););)
grudzinsky
16-05-2010, 12:04
najlepszego! :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.