PDA

Zobacz pełną wersję : No to wybilo mi 36 wiosen



neverhood
16-05-2010, 07:55
Patrzę w lustro ale poki co chyba nic się nie zmieniło. No może od wczoraj mocniej pada. Pozdrowienia dla wszystkich zacnych Jubilatow Nikoniarzy

Korchez
16-05-2010, 08:15
Zaraz będzie czterdziestka, potem półwiecze. Emerytura, spokój. :)
CZas leci....

Lestad
16-05-2010, 08:24
Witam rówieśnika - miałem to samo dokładnie dwa miesiące temu. Dobra wiadomość jest taka że nic się od tej pory nie zmieniło wszystko pozostaje bez zmian więc głowa do góry :smile: Wszystkiego Najlepszego !

szelas
16-05-2010, 09:24
Czyli podwójna osiemnastka :)

STO LAT, STO LAT ......

fotograf58
16-05-2010, 09:25
Kiedy to było - te 36 wiosen. Gratulacje od starego ramola :)

rastula
16-05-2010, 09:29
no i ?

rooner
16-05-2010, 09:31
Czekam na wątek:
Byłem już dziś rano w kiblu...

frostic
16-05-2010, 11:16
Czyli podwójna osiemnastka :)


No właśnie, MŁODY solenizancie i rówieśniku jednocześnie, tak jak kolega zaznaczył, teraz już możesz sobie legalnie pozwolić na "podwójną osiemnastkę". Polecam bliźniaczki, choć ta opcja jest dość trudno dostępna na naszym rynku ;););)

grudzinsky
16-05-2010, 12:04
najlepszego! :)