Zobacz pełną wersję : Torba na ramię
szymonvader
15-05-2010, 13:59
Witam, poszukuję torby na ramię, żeby miała wygodny pasek, pomieściła w sobie przybory do pisania, telefon ipada i jakieś dokumenty. Oglądałem już kilka modeli i mam swoje typy ale może Wy używacie jakiejś i jesteście zadowoleni? byłbym wdzieczny za odpowiedzi:) Pozdrawiam
Po pierwsze, nie ten dział...
Po drugie, temat wałkowany wielokrotnie...
Po trzecie, mi wystarczała do kiedyś Nowa 5, bo teraz za mała...
szymonvader
15-05-2010, 14:27
to ten dział bo to nie torba typowo fotograficzna a raczej codzienna (a to dział o wszystkim), temat może i wałkowany ale o torbach dużych np na lapa 15 cali, mnie wystarczy mniejsza.
Aha, sroki, od razu pomyślałem o torbie foto(jakieś dziwne zboczenie:D).
Przemek Paśnik
15-05-2010, 14:54
Torby KEENa i CRUMPLERa są ok
Aha, sroki, od razu pomyślałem o torbie foto(jakieś dziwne zboczenie:D).
Cześć,
Zerknij na Lowepro Passport Sling i Exchange Messenger - zwykłe torby, a także można w nich umieścić sprzęt :)
Pozdrawiam,
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.