PDA

Zobacz pełną wersję : Francja lazurowe wybrzeze



Robko
15-05-2010, 12:35
Witam ,mieszkam na lazurowym i jesli ktos ze pstrykaczy "przypadkiem" tam bedzie ,to fajnie by bylo sie spotkac wymienic poglady ,i uwiecznic te piekne miejsca .
Pozdrawiam

frostic
15-05-2010, 12:38
Do tego miesięczna darmowa miejscówka, piwnica pełna wina a w lodówce nie tylko światło!
(więcej autoreklamy kolego - wtedy wpadną wszyscy;) )


Powód posta: ZAZDROŚĆ! ;)

Robko
15-05-2010, 12:46
Juz nie potrzebuje dobrej reklamy frostic zrobil kawal dobrej roboty ;)

wonito
15-05-2010, 13:17
Powód posta: ZAZDROŚĆ! ;)

:lol: :lol: :lol:

PS.
Zdrowa zazdrość nie jest zła ;)

frostic
15-05-2010, 19:17
:lol: :lol: :lol:

PS.
Zdrowa zazdrość nie jest zła ;)

Pewnie, że zdrowa!
Od jakiegoś czasu nie znam innej i łatwiej się żyje ;)

Korchez
15-05-2010, 19:22
jadę ;)

Paweł M
15-05-2010, 21:06
Witam ,mieszkam na lazurowym i jesli ktos ze pstrykaczy "przypadkiem" tam bedzie ,to fajnie by bylo sie spotkac wymienic poglady ,i uwiecznic te piekne miejsca .
Pozdrawiam

Za rok się wstepnie wybieram z rodziną 2+2 więc ... szykuj pokój ;)

Boryszuk
15-05-2010, 21:20
ja też jeszcze nie mam planów urlopowych.

Robko
15-05-2010, 22:15
Koledzy/kolezanki niestety ale nie jestem biurem turystycznym ,i nie moge wam organizowac wycieczki ,lecz tylko spotkanie w plenerze;)

Boryszuk
15-05-2010, 22:48
A to mi się przypomniało, że już mam wycieczkę do Ciechocinka zarezerwowaną ;)

Ruppel
15-05-2010, 23:02
Cholera, a ja mam już zaplanowane jakiś Dziwnówek w tym roku, pewnie w pontonie i w gumiakach.
Powiedz przynajmniej, że u Ciebie też leje:)

Robko
15-05-2010, 23:33
No niestety musze cie zawiesc i powiedziec ze juz coraz mniej pada,ale za to jeszcze chlodno jak na ta pore roku...:)

ArtX
16-05-2010, 00:26
we wtorek lece do monaco na rozmowe o zatyr... jak mnie przyjma to Cie odwiedze ;)