PDA

Zobacz pełną wersję : Benro BH2



bober.
15-05-2010, 12:14
Witam, ma ktoś z was tą głowicę? jak się sprawuje? jaka jest jakość wykonania? wygoda obsługi?
z góry dziękuję za odpowiedzi :)

mini21
17-05-2010, 05:55
Wykonana jest na bardzo wysokim poziomie.
Co do obsługi, jest to głowica kulowa w wersji raczej podstawowej.
Gdybym miał teraz kupować, to zdecydowałbym się na KB-0.
Różnica w cenie niewielka, a możliwość i komfort regulacji znacznie większa.

Garnett
17-05-2010, 12:09
Witam

Mam ta głowice.
Dobrze mi się z nią pracuje z zestawem Body + 300/2,8 + tc trzyma bardzo stabilnie chociaz zastawiam sie nad zmianą na KB-0 lub nawet coś a'la Wimberley