Zobacz pełną wersję : Benro BH2
Witam, ma ktoś z was tą głowicę? jak się sprawuje? jaka jest jakość wykonania? wygoda obsługi?
z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Wykonana jest na bardzo wysokim poziomie.
Co do obsługi, jest to głowica kulowa w wersji raczej podstawowej.
Gdybym miał teraz kupować, to zdecydowałbym się na KB-0.
Różnica w cenie niewielka, a możliwość i komfort regulacji znacznie większa.
Witam
Mam ta głowice.
Dobrze mi się z nią pracuje z zestawem Body + 300/2,8 + tc trzyma bardzo stabilnie chociaz zastawiam sie nad zmianą na KB-0 lub nawet coś a'la Wimberley
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.