Zobacz pełną wersję : zaproszenie
Mam nadzieję, że umieszczam posta we właściwym miejscu.
Zapraszam na wystawę fotografii przyrodniczej pt. "AQUA".
17-30 maja, Pilski Dom Kultury, wernisaż 18 maja o godz. 18.00.
Twoje zdjęcia będą tam do oglądania? Gratulować już czegoś? :)
Tak, to moja wystawa. Ale czy gratulować? Nikt nie jest sędzią we własnej sprawie :)
Nikt nie jest sędzią we własnej sprawie :)
A szkoda. Życie byłoby takie piękne...
Przeskrobałem coś.
Szybki wyrok: WINNY!
Kara: tydzień na Bora Bora z żeńską narodową drużyną fitness, szkolącą się dodatkowo w zmysłowym masażu ;)
Tak czy inaczej pogratulować można. Jakieś fotki z wystawy wstaw na forum. Dla TamNieBylców.
Wernisaż się odbył, trochę ludzi przyszło, wszyscy lali miód na moje serce. Nawet udzieliłem wywiadu dla lokalnej telewizji ASTA.
Tak jak pisałem wcześniej, wystawa trwa do 30 maja, zapraszam wszystkich.
Nikt nie mówił, że będzie łatwo.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.