PDA

Zobacz pełną wersję : zaproszenie



zakwas
15-05-2010, 12:06
Mam nadzieję, że umieszczam posta we właściwym miejscu.

Zapraszam na wystawę fotografii przyrodniczej pt. "AQUA".
17-30 maja, Pilski Dom Kultury, wernisaż 18 maja o godz. 18.00.

ekonet
15-05-2010, 13:51
Twoje zdjęcia będą tam do oglądania? Gratulować już czegoś? :)

zakwas
15-05-2010, 17:48
Tak, to moja wystawa. Ale czy gratulować? Nikt nie jest sędzią we własnej sprawie :)

frostic
15-05-2010, 19:23
Nikt nie jest sędzią we własnej sprawie :)

A szkoda. Życie byłoby takie piękne...

Przeskrobałem coś.
Szybki wyrok: WINNY!
Kara: tydzień na Bora Bora z żeńską narodową drużyną fitness, szkolącą się dodatkowo w zmysłowym masażu ;)

Tak czy inaczej pogratulować można. Jakieś fotki z wystawy wstaw na forum. Dla TamNieBylców.

zakwas
18-05-2010, 22:11
Wernisaż się odbył, trochę ludzi przyszło, wszyscy lali miód na moje serce. Nawet udzieliłem wywiadu dla lokalnej telewizji ASTA.
Tak jak pisałem wcześniej, wystawa trwa do 30 maja, zapraszam wszystkich.

luxius
19-05-2010, 23:12
Daleko troche mam :)

zakwas
20-05-2010, 22:11
Nikt nie mówił, że będzie łatwo.