Majek
15-05-2010, 10:43
Gość daje radę...
http://www.youtube.com/watch?v=Y1oMa3gZPg4
Ja tak codziennie w ramach porannej gimnastyki robię... Wyskakuję z sypialni, kręcę salta, w międzyczasie myję zęby, ubieram się, piję kawę i ląduje w garażu w samochodzie... ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=Y1oMa3gZPg4
Ja tak codziennie w ramach porannej gimnastyki robię... Wyskakuję z sypialni, kręcę salta, w międzyczasie myję zęby, ubieram się, piję kawę i ląduje w garażu w samochodzie... ;-)