PDA

Zobacz pełną wersję : La parkour po raz kolejny



Majek
15-05-2010, 10:43
Gość daje radę...
http://www.youtube.com/watch?v=Y1oMa3gZPg4

Ja tak codziennie w ramach porannej gimnastyki robię... Wyskakuję z sypialni, kręcę salta, w międzyczasie myję zęby, ubieram się, piję kawę i ląduje w garażu w samochodzie... ;-)

Rafał_Sz
15-05-2010, 10:45
Było w humorze, ale wykorzystam okazję i po raz kolejny spytam: Co to za muzyka (wykonawca) ?

Dyziek
15-05-2010, 10:50
Było w humorze, ale wykorzystam okazję i po raz kolejny spytam: Co to za muzyka (wykonawca) ?

Dj Pablo - one bboy

Rafał_Sz
15-05-2010, 10:51
Dj Pablo - one bboy
Dziękuję! :)

Paweł Kania
15-05-2010, 10:51
Było w humorze, ale wykorzystam okazję i po raz kolejny spytam: Co to za muzyka (wykonawca) ?

http://www.youtube.com/watch?v=_GhoVvAz92U

gilvhs
15-05-2010, 12:17
Gość nieźle wymiata. Też chciał bym poskakać na takich materacach ;)