PDA

Zobacz pełną wersję : Wojak Boxing Night w Łodzi - Krzysztof Diablo Włodarczyk vs Giacobbe Fragomeni



fIlek
14-05-2010, 23:04
No właśnie - już jutro. Mnie bierze nerwówka. Mam nadzieję, że Krzycho wykorzysta drugą szansę. Mówi, że jest OK, psychicznie i fizycznie super. W razie czego na Polsacie od 22:00, najpierw walczy Wawrzyk. Trochę newsów zebraliśmy tutaj: http://www.ringpolska.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=60&Itemid=85

U bukmacherów przewaga Krzyśka, a ja cholera znowu przy ringu. Za nerwowy jestem :p

Tak się rozmarzyłem ostatnio - 15 maja wygrywa Krzysiek, a 29 Albert :D Echhhh....

frostic
14-05-2010, 23:19
Tak się rozmarzyłem ostatnio - 15 maja wygrywa Krzysiek, a 29 Albert :D Echhhh....

...a 20 czerwca Bronek. Echhhhh ;)


Dzięki za przypomnienie o walce! Pewnie bym zaspał.

fIlek
14-05-2010, 23:24
...a 20 czerwca Bronek. Echhhhh ;)

Hehe, dobre :)

fIlek
15-05-2010, 10:41
A właśnie, ktoś się osobiście wybiera? Ja będę :)

frostic
15-05-2010, 23:23
walka się zaczyna!!!

jeszcze tylko przydługi blok reklamowy ;)

di_
15-05-2010, 23:45
Włoch przy dobrej muzyce wchodzi :)

Antonioo
15-05-2010, 23:49
oj wejście przy AC/DC :) polubiłem go za to bardziej:)

Boryszuk
15-05-2010, 23:49
a ja nie mogę streama znaleźć

mam

http://www.tvsoccer.yoyo.pl/

di_
15-05-2010, 23:59
a ja nie mogę streama znaleść

mam

http://www.tvsoccer.yoyo.pl/

Jak coś leci na Polsacie Sport to zazwyczaj też na ipli (http://www.ipla.pl/) można oglądać.

Edit:
Ale nie wiem czy działa poza granicami PL :)

Edit2:
Piękny prawy sierp! Dobra 6 runda Polaka. Pierwszy knockdown.
Edit3:
BRAWO KRZYSZTOF!! :)

nowart
16-05-2010, 00:25
co za dzień
Lech mistrz, Diablo mistrz !! Rewelacja :D

ekonet
16-05-2010, 00:32
co za dzień
Lech mistrz
Lech? Lech? Lech Janerka? Czy jakiś inny?
;)

Maciek R
16-05-2010, 09:34
"Szacun" dla Włocha. Wiedział kiedy powiedzieć 'starczy'. Walka mi się bardzo podobała.

frostic
16-05-2010, 11:02
Do 5 starcia nudnawo, potem się fajnie rozkręciło
Mam jakieś dziwne wrażenie, ze trochę za łatwo zrezygnował...
No ale tak naprawdę tylko on jeden wie, jak mocno dostał w ryło ;)

Jaki następny krok Diablo??
(pytanie do znawców)
(może Pudzian? ;) ;) ;) )



Lech? Lech? Lech Janerka? Czy jakiś inny?
;)

Ja tam wole Koźlaka z nadmorskiego browaru ;)

di_
16-05-2010, 11:14
No ale tak naprawdę tylko on jeden wie, jak mocno dostał w ryło ;)
Ja bym tak dostać nie chciał. :P


Jaki następny krok Diablo??
(pytanie do znawców)
(może Pudzian? ;) ;) ;) )
Poczekamy aż fIlek wróci z imprezy i nam może zdradzi plany. :)

frostic
16-05-2010, 11:28
U bukmacherów przewaga Krzyśka, a ja cholera znowu przy ringu. Za nerwowy jestem :p


No właśnie fIlek, wracając do Twoich nerwów i stania przy ringu, to nie ty w ostatnim momencie darłeś się:
" Italiano! Smile please, kur...a, do photo"

Pewnie to usłyszał i aż się zachwiał na nogach próbując pozować....
Co było potem wiadomo.

bil78
16-05-2010, 11:31
Poczekamy aż fIlek wróci z imprezy i nam może zdradzi plany. :)

chyba aż wytrzeźwieje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:



co do walki to 6 i 7 runda rewelacja

grudzinsky
16-05-2010, 11:47
to ile tych rund bylo? walczyli do konca czy walka zakonczyla sie technicznym nokautem?
niestety synek nie pozwolil mi na ogladanie walki. wczoraj sie popsul i trzeba bylo mu poswiecic ok 4h uwagi. widzialem tylko poczatek walki, dokladnie 1 i pol drugiej rundy, a pozniej musialem zajac sie synkiem, ten w miejscu nie wysiedzi...

frostic
16-05-2010, 12:28
niestety synek nie pozwolil mi na ogladanie walki. wczoraj sie popsul i trzeba bylo mu poswiecic ok 4h uwagi. widzialem tylko poczatek walki

No niestety, czas gwarancji z opcją wymiany minął ;)
Ale zawsze można go oddać na Postępu i zrobić sobie 3 miesięczne wakacje ;)


6,7 i 8 (ostatnia) runda były najciekawsze":

"W szóstej rundzie do ataku przystąpił Fragomeni, ale świetne kontrataki wyprowadzał Włodarczyk, którego potężne ciosy wylądowały na twarzy wiekowego Włocha. 41-latek doznał kontuzji łuku brwiowego. Po chwili mocny prawy sierpowy posłał Fragomeniego na deski, rywal "Diablo" wstał, a po chwili zabrzmiał gong kończący rundę.
W siódmej odsłonie "Diablo" kontynuował natarcie i przyczajony posyłał silne sierpowe na twarz Fragomeniego, który w karierze przegrał tylko z Zsoltem Erdeiem i Davidem Haye'em.
Ósma runda rozpoczęła się od wielkiej szarży Włodarczyka, Fragomeni tylko przez chwilę wytrzymywał oblężenie, ale padł na deski - a po chwili na pytanie sędziego czy chce walczyć dalej - dał znak - koniec"

grudzinsky
16-05-2010, 13:10
No niestety, czas gwarancji z opcją wymiany minął ;)
Ale zawsze można go oddać na Postępu i zrobić sobie 3 miesięczne wakacje ;)


zonie mowilem, ze trzeba bedzie synka zareklamowac ;)
oddac? nigdy w zyciu :razz: :D dopiero jak skonczy 18 lat :razz:

jak postanowilem synka zneutralizowac w wozku i wlaczylem tv to bylo juz po walce, wiec zastanawialem sie "o co kaman". ale jak zobaczylem Diablo z pasem zrozumialem, ze wygral :)
na cale szczescie synek zasnal teraz, wiec F1 bede mogl juz w spokoju ogladac :)

di_
16-05-2010, 13:16
na cale szczescie synek zasnal teraz, wiec F1 bede mogl juz w spokoju ogladac :)
ciiii.. nie pisz tak głośno na tej klawiaturze.. ;)

fIlek
16-05-2010, 14:31
No właśnie fIlek, wracając do Twoich nerwów i stania przy ringu, to nie ty w ostatnim momencie darłeś się:
" Italiano! Smile please, kur...a, do photo"

Pewnie to usłyszał i aż się zachwiał na nogach próbując pozować....
Co było potem wiadomo.

Przejrzałeś mnie :lol: Swoją drogą najbardziej badziewne warunki do fotografowania, jakie w życiu widziałem na gali. Nie wiedzieć czemu 2 strony ringu przeznaczone dla prasy były wyposażone w dodatkowy, 50cm parapet. Na 30-40% zdjęć mam liny w kadrze :( No, ale jakie warunki przygotowali, takie będą mieli zdjęcia...

doktor
16-05-2010, 16:54
Żeby ich pokręciło tak jak mnie po tym wieczorze za te zasrane parapety. Za to dziewczyny były ładne. Nie żadna włoska garmażeria :-)

fIlek
16-05-2010, 18:48
Ja bym tak dostać nie chciał. :P

Poczekamy aż fIlek wróci z imprezy i nam może zdradzi plany. :)


Żeby ich pokręciło tak jak mnie po tym wieczorze za te zasrane parapety. Za to dziewczyny były ładne. Nie żadna włoska garmażeria :-)

Bez kitu, Ciebie też? Ja się czuję co najmniej jak Fragomeni :p

ekonet
16-05-2010, 21:42
to ile tych rund bylo? walczyli do konca
Tak, do końca - do końca Fragomeniego. ;)

fIlek
17-05-2010, 14:22
Tak, do końca - do końca Fragomeniego. ;)

:mrgreen: