Zobacz pełną wersję : jaka torba do nikona d90 z gripem
Cześć czy znacie może jakąś torbę która pomieści nikona d90 z gripem, z krótkim obiektywem max do 100 zł?
Michaelg
14-05-2010, 16:09
Posłałem Ci PW.
A myślicie, że zmieści się w tą torbę nikon d90 z gripem i z krótkim obiektywem?
http://allegro.pl/item1037952705_torba_na_aparat_apollo_adventure_3b _wysylka_24h.html
Dzięki Michealg!
kumpel ma podobną tylko po bokach ma jeszcze kieszonki dodatkowe, niby fajna, wchodzi mu D80+grip kit i tele 70-210 i jeszcze luz (o ile wymiary się zgadzają z tą z allegro) niby fajna ale się pruje, strasznie się przeciera na kancie klapy i tylnej ścianki ale to od tego, że się przesuwa po spodniach czy po czymś, ogółem strzelał bym w coś pokroju Lowepro jak ma być porządnie, sam chce dla swojego sprzętu Stealth Reporter D300AW ale to trzy razy przekracza przedstawioną sumę, mam soligora i nie narzekam wrzucam: D80+28-80+70-300 + F65 i pokrowiec przeciwdeszczowy matina, a jak mi brakuje rozszerzam karabińczykami dopinając małe torebki ;)
DarekD80
15-05-2010, 12:32
Polecam którąś z oferty LOWEPRO, to chyba najlepsze torby. Wybór modelu zostawię tobię, a jest w czym wybierać.
Mam Lowepro Nova 180 AW i jestem zadowolony. Mieści D90 z gripem i z obiektywem (np. 18-105), 35 1.8, 50 1.4, 70-300VR, SB-900 plus duperele. Kupiona, z tego co pamiętam, tu http://www.fotoceny.pl/
Odswieże temat. Mam też Lowerpro Nova 180 AW i też jestem zadowolony. Torba ta służy mi do przechowywania i przewożenia całości sprzętu foto. Mam jednak pytanie - jaką torbe kupić do codziennego uzytku tak aby wchodził do niej tylko aparat z gripem i obiektywem 18-105 Vr lub w przyszłości 18-200 VR. Mam torbę RACAM taką jak http://allegro.onet.pl/torba-racam-10-do-sony-nikon-canon-olympus-pentax-i1229886311.html niestety ale z gripem D90 sie w niej nie mieści. Chciałbym torbe gdzie mieściłby sie tylko aparat z gripem i przypietym obiektywem
Ja mam taką http://www.lowepro.com.pl/Products/Toploading/classic/Topload_Zoom_2.aspx trochę ciasno ale z gripem wchodzi tylko trzeba przed zapieciem pasek upchnąć a gdy to jest jakis neoprenowy to problem wiekszy . Plus tej torby to wchodzi d90 z 70-300
Aparat ma teraz wymiary 14x16x18. Więc ta bedzie chyba najbardziej odpowiednia :http://jabbafoto.pl/opis/id,462556/from,ceneo/
ja polecam
http://www.e-cyfrowe.pl/vanguard-torba-up-rise-15z-p-15155.html
bardzo wygodna i solidnie torebka, regulowany rozmiar, pokrowiec przeciwdeszczowy, wygodny dostęp do aparatu
p.s
kupiłem plecak (również Vanguard) więc torbę mogę sprzedać, kupiona w lipcu w MM
@galka
•Wymiary wewnętrzne: 150 x 115 x 240 mm (po powiększeniu: 150 x 115 x 295 mm)
Ja potrzebuje 160 x 140 x min 180 mm (takie sa wymiary D9 z gripem i 18-105 )
Ciekawe jaki to aparat z gripem jest na tych zdjeciach ?
Ja mam Lowepro Micro Trekker 200http://products.lowepro.com/product/Micro-Trekker-200,1963,14.htm.
Specjalnie wybrałem plecak, bo tak jakoś wygodniej jak wszystko na plecach noszę. Wyciąganie jest też dość spoko, choć wiadomo że trzeba ściągnąć z pleców.
To co ja na tą chwilę noszę w tym plecaku to:
body D90 + 18-105 +70-300+sb 900+ladowarka,zestaw baterii i statyw podwieszony od dołu...
Jest miejsce jeszcze na max 2 krótkie obiektywy.
Jestem bardzo zadowolony z tego plecaka i bardzo go polecam.
Jak plecak to Lowepro 200AW. Aktualnie nic w nim nie przebywa ale mieścił kiedyś D90+grip, 18-105, 50/1.8, 70-300VR i nissin 622 + Ładowarki od lampy i aku, 2 komplet aku, duperele: Karty, szmatki. Pojemna sprawa :D
Ja kupiłem torbę taką jak w linku poniżej, jest super i moim zdaniem korzystna cena:
http://allegro.pl/torba-hama-defender-170-colt-czarna-okazja-i1231579408.html
Wątpie czy pomieści go z gripem ;)
Wątpie czy pomieści go z gripem ;)
Mz, pomieści. W torbie, masz przegrodę, którą możesz wyjąć oraz gąbkę z dołu, więc Twój zestaw powinien się zmieścić.
Ja juz mam w co wciskać swoje klamoty :D Pas biodrowy foto i lowepro slingshot 200aw mieszczą to jakoś :)
PS. Wysokość łacznie z gripem to 15.5 CM - od gripa do gorącej stopki. Będzie cieżko to zapiac :)
Do całego majdanu to mam Lowerpro Nova 180 AW. W niej mam wszystko co związane z aparatem. Zabieram ją na wyjazd samochodowy czy tez autobusowy (np. wycieczka). Jednak idąc w teren w miejscu docelowym nie bede zabierał wszystkiego (np ładowarek itp. rzeczy.) Potrzebna mi jest torba, która pomieści tylko aparat z gripem i obiektywem. Ewentualnie w kieszonke zapasowe karty SD.
Ja kupiłem torbę taką jak w linku poniżej, jest super i moim zdaniem korzystna cena:
http://allegro.pl/torba-hama-defender-170-colt-czarna-okazja-i1231579408.html
wejdzie tam D90+18-105 i dodatkowy 50/1.8 ????
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.