augiasz
30-11-2006, 14:13
Witam!
Mam pytanie związane ze średnicą krążka rozpraszania w aparatach cyfrowych. Wiadomo, że dla małego formatu wynosi on 0,03mm a dla dużego 0,05 mm. Pytanie brzmi jak się ma sprawa średnicy krążka rozpraszania w cyfrakach? Są jakieś spisy dla najpopularniejszych modeli? Potrzebuję do rozwinięcia programu Głębia (http://free.of.pl/s/stajniaaugiasza/glebia.html)...będę wdzięczny za wszelkie uwagi...
Mam pytanie związane ze średnicą krążka rozpraszania w aparatach cyfrowych. Wiadomo, że dla małego formatu wynosi on 0,03mm a dla dużego 0,05 mm. Pytanie brzmi jak się ma sprawa średnicy krążka rozpraszania w cyfrakach? Są jakieś spisy dla najpopularniejszych modeli? Potrzebuję do rozwinięcia programu Głębia (http://free.of.pl/s/stajniaaugiasza/glebia.html)...będę wdzięczny za wszelkie uwagi...