PDA

Zobacz pełną wersję : Droga



Boguslaw
30-11-2006, 07:45
Fota nie widziała PSa, nie wiem dlaczego ale mi się podoba; dziwna fota.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2006/11/d0e6b198c2195016-1.jpg
źródło (www.fotosik.pl)

art-74
30-11-2006, 17:51
co tu oceniać :/ jak nic prócz plamy tu nie ma

Boguslaw
01-12-2006, 12:03
uruchom wyobraznie i powiedz co widzisz:)

stig
01-12-2006, 20:16
Tutaj tez blysnales! Jestes wrecz fenomenalny! :D
Jesli to szczyt Twoich mozliwosci (bo chyba wlasnie najlepsze zdjecia sie prezentuje), to szczerze gratuluje mniemania o sobie, ktore nam juz w jednym watku zaprezentowales... :D Tak trzymaj! Po prostu jestes boski -- rozplywam sie w zachwytach nad Twoim geniuszem... :D

Boguslaw
02-12-2006, 02:52
Tutaj tez blysnales! Jestes wrecz fenomenalny! :D
Jesli to szczyt Twoich mozliwosci (bo chyba wlasnie najlepsze zdjecia sie prezentuje), to szczerze gratuluje mniemania o sobie, ktore nam juz w jednym watku zaprezentowales... :D Tak trzymaj! Po prostu jestes boski -- rozplywam sie w zachwytach nad Twoim geniuszem... :D


Czy można się przejmować kimś co pisze więcej postów miesięcznie niżeli ja przez ostarnie pół roku? Nie masz racji, nie prazentuje się najlepszego lecz najciekawsze, a skor brak Ci wyobraźni to ja na to nic nie poradze. W sumie to tragedia - fotograf bez wyobraźni. Stig, mam do Ciebie osobista prośbę, możesz nie komentować moich prac? Każdy post to kilka kb szkoda ich marnować na stogowanie...

Wini
02-12-2006, 03:04
Nie wiem.
Może jednak trochę tego PSa by się przydało?
Asymetria wprowadza dziwną atmosferę napięcia, może podniecenia?
Ja bym kontynuował ten kierunek.

Boguslaw
02-12-2006, 04:37
Nie wiem.
Może jednak trochę tego PSa by się przydało?
Asymetria wprowadza dziwną atmosferę napięcia, może podniecenia?
Ja bym kontynuował ten kierunek.

Szczerze, to nie za bardzo wiem co mógłbym zrobić z tym zdjęciem..., może ktoś ma jakiś pomysł?

stig
02-12-2006, 11:13
Szczerze, to nie za bardzo wiem co mógłbym zrobić z tym zdjęciem..., może ktoś ma jakiś pomysł?

Oj... Czyzby zabraklo wyobrazni, o ktorej brak innych wlasnie posadzasz? :D
Prawdziwy komizm bije z twoich wypowiedzi! :D

Nemeth
02-12-2006, 11:40
Hmmm - a czym robiles ? Jesli to fotografia otworkowa (przy pomocy pudelka po zapalkach) to pogratulowac kreatywnosci ;)


Boguslaw: uruchom wyobraznie i powiedz co widzisz

No dobrze ... Zatem podoba mi sie uwypuklony kontrast pomiedzy grupa przerazonych ekploratorow jaskin (widocznych jako cienie rzucane na sklepienie jaskini przez swiatlo latarek ) a mrocznym majakiem i wywolana klaustrofobicznym stresem projekcja Cthulhu widoczna w cimnych partiach obrazu. Kapitalnie zaznaczono bezradnosc ludzi wobec wszechpotegi nieznanego co przejawia sie przytlaczajaccym motywem czerni, niejako obejmujacej jasniejsze partie obrazu - zupelnie tak jak by Kapłan Przedwiecznych mowil - jestescie straceni, mrok was pozre!!
Porazajaca fotografia!!

Korchez
02-12-2006, 12:35
Przerost formy nad treścią.Zdjęcie nic mi nie mówi i nie lubię robienia sztuki na siłę. Zasłanianie się wyobraźnią to słaby wykręt.

jarek76
02-12-2006, 18:06
Starałem się coś zobaczyc
Ale chyba jednak prostak jestem i nie mam pojęcia o sztuce:)
Ciemność widzę, widzę ciemność:)

danz1ger
03-12-2006, 06:51
Fota nie widziała PSa, nie wiem dlaczego ale mi się podoba; dziwna fota.

aparat nie widzial nic (prawie), nie wiem dlaczego ale mi sie nie podoba, nic dziwnego.

odie83
04-12-2006, 01:12
Nie rozumiem. Zdjęcie się całe nie wgrało na serwer czy co?

Artur Jonik
04-12-2006, 05:57
ale jaja

Guancho
04-12-2006, 12:22
Kiedyś byłem na wystawie grafiki współczesnej w miejskiej galerii BWA. Prace różnych autorów, generalnie młodego pokolenia. Jednyą z najbardziej intrygujących prac była grafika przedstawiająca czarny kwadrat na białym tle.

Pomyślałem sobie, że fajnie to tak. Maznąć krechę na kartce papieru (teraz to już nawet w windowsowskim Paincie wystarczy) i dzieło będące kumulacją ekspresji w banalnej formie wyrazu gotowe. Zacząłem więc mazać krechy i doszedłem do wniosku, że wszystko wyglądało jak bazgroły 4-latka, który właśnie dostał nowe kredki.

Konkludując: nie każda krecha, kółko jest od razu pracą przedstwiającą choć jakąś minimalną wartość. Ta uwaga odnosi się również do Twojego zdjęcia.

Seeker
04-12-2006, 12:59
Makro Moskwy z Mount Everest.
Co wygralem?