linkil
12-05-2010, 13:14
Na pewno wiekszosc z Was widzial juz ten film , ale wczoraj 'wzielo' mnie na poprzypominanie sobie starszych polskich produkcji i pomyslalem , ze podziele sie tym . Po raz ktorys juz obejrzalem " Tato " z Linda
Dobra obsada . temat tez ujmujacy :) :)
Takze gdyby ktos mial ochote na ciekawy polski dramat , to szczerze polecam . Bo ostatnio niewiele dobrego dzieje sie chyba na polskiej scenie filmowej ( przynajmniej na 'duzym ekranie' )
a tutaj gdyby ktos nie wiedzial o co mi chodzi --- link : o filmie (http://tato.filmweb.pl/) ;) ;)
Dobra obsada . temat tez ujmujacy :) :)
Takze gdyby ktos mial ochote na ciekawy polski dramat , to szczerze polecam . Bo ostatnio niewiele dobrego dzieje sie chyba na polskiej scenie filmowej ( przynajmniej na 'duzym ekranie' )
a tutaj gdyby ktos nie wiedzial o co mi chodzi --- link : o filmie (http://tato.filmweb.pl/) ;) ;)