Zobacz pełną wersję : Ktoś się wybiera ?
nad jezioro friley 3-6 czerwca ?? Może jakiś mini spocik ?
miasto z kominami koło szczecina? zaczyna się na P i kończy na e?
ale co to jest co proponujesz tak w ogóle:)???
wtejemniczeni by wiedzieli :D
w tym terminie jest XIII zlot Vectry nad jeziorkiem, pomyślałam że można polączyć 2 pasje z jednym zamachem :D
Może gdybyś po ludzku napisała nazwę jeziora Firlej... I nieco opisała imprezę, odzew byłby większy. Nie wszyscy są wtajemniczeni. :)
kronos28
13-05-2010, 20:07
szczególnie że impreza ma raczej charakter stricte lokalny i dla raczej ściśle sprecyzowanej grupy osób (właścicieli). Wątek bardziej pasuje na forum grupy regionalnej Gryf
KARLOS_vu
13-05-2010, 22:36
ja jadę na zlot Vectry ale XV w tym samym czasie
jak widać VKP młodszym jest klubem
szczególnie że impreza ma raczej charakter stricte lokalny i dla raczej ściśle sprecyzowanej grupy osób (właścicieli). Wątek bardziej pasuje na forum grupy regionalnej Gryf
no raczej nie lokalne bo to ogolnopolski zlot :D
Pomyślalam że może ktoś z szanownych foumowiczów tam jedzie i razem popstrykamy fotki :)
ale widzę że nie bardzo - szkoda.
polączyć 2 pasje z jednym zamachem :D
Oj, bo Echelon Cię wyłapie i zawita do Ciebie grupa szturmowa... ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.