PDA

Zobacz pełną wersję : Ktoś się wybiera ?



magda.w
12-05-2010, 11:49
nad jezioro friley 3-6 czerwca ?? Może jakiś mini spocik ?

thor88
12-05-2010, 13:34
miasto z kominami koło szczecina? zaczyna się na P i kończy na e?

magda.w
12-05-2010, 13:39
dokładnie :D

magda.w
13-05-2010, 09:29
nikt ?? szkoda :(

thor88
13-05-2010, 15:41
ale co to jest co proponujesz tak w ogóle:)???

magda.w
13-05-2010, 16:07
wtejemniczeni by wiedzieli :D
w tym terminie jest XIII zlot Vectry nad jeziorkiem, pomyślałam że można polączyć 2 pasje z jednym zamachem :D

Anja_G
13-05-2010, 19:42
Może gdybyś po ludzku napisała nazwę jeziora Firlej... I nieco opisała imprezę, odzew byłby większy. Nie wszyscy są wtajemniczeni. :)

kronos28
13-05-2010, 20:07
szczególnie że impreza ma raczej charakter stricte lokalny i dla raczej ściśle sprecyzowanej grupy osób (właścicieli). Wątek bardziej pasuje na forum grupy regionalnej Gryf

KARLOS_vu
13-05-2010, 22:36
ja jadę na zlot Vectry ale XV w tym samym czasie
jak widać VKP młodszym jest klubem

magda.w
14-05-2010, 14:29
szczególnie że impreza ma raczej charakter stricte lokalny i dla raczej ściśle sprecyzowanej grupy osób (właścicieli). Wątek bardziej pasuje na forum grupy regionalnej Gryf

no raczej nie lokalne bo to ogolnopolski zlot :D

Pomyślalam że może ktoś z szanownych foumowiczów tam jedzie i razem popstrykamy fotki :)

ale widzę że nie bardzo - szkoda.

ekonet
14-05-2010, 14:42
polączyć 2 pasje z jednym zamachem :D
Oj, bo Echelon Cię wyłapie i zawita do Ciebie grupa szturmowa... ;)