PDA

Zobacz pełną wersję : Stary Żyd



kwacek
11-05-2010, 21:25
Mam małą prośbę.
Poszukuję (dość pilnie) obrazu starego Żyda. Nie musi być to stary obraz Żyda, może być nowy (nie antyk) obraz starego Żyda. Jeśli ktoś z Krakowa lub okolic mógłby mi podpowiedzieć gdzie warto zajrzeć byłbym wdzięczny. Niedzielny targ na Placu Nowym odpada bo zakupu muszę dokonać najpóźniej do piątku wieczorem.
Dziękuję z góry za wszystkie sugestie.

ajt
11-05-2010, 21:58
Ten wygląda sensownie, z odbiorem osobistym w Krakowie :)
http://allegro.pl/item1028727697_obraz_na_desce_recznie_malowany_zyd _z_piorem.html

Paweł M
11-05-2010, 23:33
http://allegro.pl/item1029921897_obrazek_zyd_na_szczescie12x17cm_pro dukt_pol.html

http://allegro.pl/item1029921889_obrazek_zyd_na_szczecie_12x17cm_pro dukt_pol.html

fIlek
11-05-2010, 23:34
Poszukaj avatara tego... no.... jak mu było... David555? :lol:

swider
11-05-2010, 23:35
Poszukaj avatara tego... no.... jak mu było... David555? :lol:
Proszę Cię... nie wywołuj wilka z lasu :D

Władca Pixeli
12-05-2010, 05:28
Koło Bramy Floriańskiej kupisz na 99.9%.

elanek
12-05-2010, 08:00
Koło Bramy Floriańskiej kupisz na 99.9%.

na 100 %

frostic
12-05-2010, 08:50
A co Ty... kolejne odcinki 40-latka kręcisz??
Portret przodka czyli Stary Żyd w kołnierzu - tak to jakoś było ;)

kwacek
12-05-2010, 10:16
Mam fantazje postrzelać do portretów dziadów, a ze żadnych portretów własnych dziadów nie mam, więc stąd ta prośba.

dominikpl72
12-05-2010, 10:17
MSPANC: Baaaardzo spodobała mi się "poetyka" tego, jak wytłumaczyłeś co ma być stare a co nowe - Żyd czy obraz :) :) :)

doktor
12-05-2010, 10:42
Czyli chodzi o to, źeby stary Żyd, ale nie antyk, namalował nowy obraz. Jeśli koniecznie musi być obraz to ten za 5 zeta. TEn za 50 jest okropny. Obraz, nie Żyd.

marszull
12-05-2010, 11:57
podoba mi sie opis z allegro
obrazek zyd na szczescie

KaleidoStar
14-05-2010, 02:25
Takie obrazy można teraz kupić w każdej prawie kwiaciarni, która ma wydzielony regalik z duperelkami. W sklepikach z pamiątkami wszędzie.. i takich co to mydło i powidło....