Zobacz pełną wersję : Aktor Maciej Kozłowski nie żyje...
Polsar74
11-05-2010, 13:29
... kolejna znana osoba przegrała z wredna chorobą.
Młody Gość - dobry aktor.
Oby pozostał w naszej pamięci...
ps.
http://film.onet.pl/zwiastuny/0,68947,1,,322,fotonews.html
gregory_21
11-05-2010, 13:44
Wielki smutek i nieopisana strata :(
Bardzo lubiłem tego aktora.
Nie chcę znać okoliczności śmierci, bo mam zamiar zapamiętać go w jego najlepszych, filmowych wcieleniach.
ŚPNJD
[']
dokładnie, młody gość, dobry aktor... :(
Szkoda goscia... Pamietam, ze juz kilka lat temu bylo z nim bardzo kiepsko, a potem jakos stanal na nogi. Szkoda, ze przegral. :(
Jeden z moich ulubionych aktorow.
Kordian d70
11-05-2010, 13:49
szkoda faceta, dobry aktor ...
Kruszy sie stara gwardia dobrych aktorów :( Jedna z moich ulubionych jego ról - kapitan w Kroll'u.
...
Jest mi szczególnie przykro bo bardzo lubiłem tego aktora :-( :-(
Super aktor (miasto prywatne - moja ulubione Jego kreacja). Prywatnie też super gość, nie gwiazdorował... Wielka szkoda.... ['][']
Szkoda gościa, lubie charakterystycznych aktorów, a ten zawsze mial ciekawe role.
Odszedł jeden z lepszych twardzieli filmowych. Miał swój styl. Prywatnie bardzo sympatyczny gość.
hackermuz
11-05-2010, 22:00
Właśnie przeczytałem o tym na onecie, szkoda człowieka, szkoda świetnego aktora...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.