Michał Jędrak
10-05-2010, 16:37
Witam
W piątek będę robił zdjęcia na jakiejś imprezie firmowej i potrzebuję wsparcia. Praca polega na zrobieniu zdjęć portretowych czy od pasa w górę: dosłownie kilka ujęć na każdą osobę, tak żeby nie zająć sobie więcej niż 2 minuty. Impreza jest od 13:00 do 16:00 pod Warszawą (okolice zalewu Zegrzyńskiego), ale możemy się umówić w wygodniejszym miejscu i podjadę. Musimy być na miejscu najpóźniej o 14:00, żeby się rozłożyć, rozejrzeć itd.
Co oferuję:
- 400zł
- moje lampy, które ustawiam, więc nie trzeba nic kombinować
- atmosfera bezstresowa, chociaż nie oznacza to obijania się
- kabelek synchro, chyba że masz wyzwalanie radiowe
Czego oczekuję:
- umiejętności robienia portretów. Mają być ostre oczy a nie uszy
- szybkiej pracy, bez gadania o artyźmie itd. Taka sieczka: parę cyknięć i 'next please'
- sprawnego sprzętu
Będę wdzięczny o kontakt tylko od osób zainteresowanych i jakiś link do przykładowych zdjęć. Wiem, że to tylko zwykłe portrety, ale jak spaprzemy to nic z tego nie będzie. Nie ma powtórek, ludzie jadą do domów i my też. Dlatego parę fotek bym chętnie zobaczył.
W piątek będę robił zdjęcia na jakiejś imprezie firmowej i potrzebuję wsparcia. Praca polega na zrobieniu zdjęć portretowych czy od pasa w górę: dosłownie kilka ujęć na każdą osobę, tak żeby nie zająć sobie więcej niż 2 minuty. Impreza jest od 13:00 do 16:00 pod Warszawą (okolice zalewu Zegrzyńskiego), ale możemy się umówić w wygodniejszym miejscu i podjadę. Musimy być na miejscu najpóźniej o 14:00, żeby się rozłożyć, rozejrzeć itd.
Co oferuję:
- 400zł
- moje lampy, które ustawiam, więc nie trzeba nic kombinować
- atmosfera bezstresowa, chociaż nie oznacza to obijania się
- kabelek synchro, chyba że masz wyzwalanie radiowe
Czego oczekuję:
- umiejętności robienia portretów. Mają być ostre oczy a nie uszy
- szybkiej pracy, bez gadania o artyźmie itd. Taka sieczka: parę cyknięć i 'next please'
- sprawnego sprzętu
Będę wdzięczny o kontakt tylko od osób zainteresowanych i jakiś link do przykładowych zdjęć. Wiem, że to tylko zwykłe portrety, ale jak spaprzemy to nic z tego nie będzie. Nie ma powtórek, ludzie jadą do domów i my też. Dlatego parę fotek bym chętnie zobaczył.