PDA

Zobacz pełną wersję : Eizo S2243 - Śląsk - gdzie można pooglądać?



jaromir
08-05-2010, 18:19
Witajcie.

Szukam miejsca na Śląsku gdzie mógłbym pooglądać monitor jak w temacie. Zastanawiam się nad jego zakupem ale ma on dość mały rozmiar plamki i chcę zobaczyć jak wygląda to w praktyce. Nie znalazłem w żadnym z okolicznych sklepów i market'ów. Może ktoś gdzieś widział ten model w okolicach Katowic ?

Marek
08-05-2010, 18:38
Zerknij tutaj (http://www.kds.pl/), Jak kupowałem swój, to mieli duży wybór na półkach. Można było włączyć kilka sztuk i porównać.

thor88
08-05-2010, 22:36
nie zastanawiaj się tylko kupuj. Mam taki sam monitor, plamka idealna do zdjęć. A gdzie będziesz kupował? mam namiary na sklep w niemczech. Co prawda wysyłka potrwa ok 2-3 tygodni ale dużo taniej:):)
w sumie to żadna tajemnica więc podam link do tego sklepu http://www.f-m-shop.de/seiten/frame_versand.cfm?sb_nr=SB-2202/4AC6GVK

ja tam kupiłem i muszę przyznać wszystko ok.

nokinnikon
09-05-2010, 08:16
A monitor musi być tylko ten, czy szukasz czegoś dobrego?

jaromir
09-05-2010, 16:31
Dzieki za namiary. Co do monitora to w tym momencie mam u siebie na chwile S2433 a chwile temu miałem EV2333. Ten EV jak dla mnie za bardzo "dawal" po oczach - biel była zbyt brutalna jak dla mnie a do tego 16:9 to tez nie moja bajka. S2433 jest pod względem kolorów super ale ciezko mi sie przekonac do wielkosci plamki. Szczegolnie gdy mam inne okna otwarte na obok stojacej 17 - gdy wracam wzrokiem do 24 to wydaje mi sie ze powinienem zalozyc okulary (najwiekszy "efekt" jest na czcionkach). 17 maja plamki 0,264 a 24 - 0,270 - wydawalo mi sie ze to nie powinna byc widoczna roznica - a jednak. Chce jeszcze poogladac tego 2243 - bo wydaje mi sie ze to powinno byc dla mnie idealne rozwiazanie.