PDA

Zobacz pełną wersję : siatka małe oczka - 6mm



TMB
08-05-2010, 16:34
Witam
Mam bardzo nie typową sprawę, ale mam nadzieje, że ktos mi pomoże!
Czy ktokolwiek z forum wie, gdzie (w internecie oczywiscie) mogę kupić siatkę z materiału/plastiku/metalu lub z czego kolwiek o oczko od 4mm do max 7mm. :?:

Z góry dziękuje, gdyz to pilna sprawa!

Pozdrawiam

nokinnikon
08-05-2010, 16:49
Nie wiem ile tej siatki potrzebujesz ale takie oczka mają wędkarskie sadzyki,

TristisAnima
08-05-2010, 16:50
jeśli niewielkich rozmiarów ma być, może wyprujesz z podbieraka http://www.york.info.pl/wedkarstwo/subpage.php?cid=88.

Edit: Widzę, że razem z "nokinnikon" wpadliśmy w tym samym czasie na ten sam pomysł :)

Swearengen
08-05-2010, 17:11
Chcąc zabezpieczyć balkon przed swoimi kotami, zamawiałem taką siatkę w: http://www.sieci-korsze.pl/.

Pozdrawiam

piwkoo
08-05-2010, 17:19
Może coś takiego: Link (http://www.allegro.pl/item1016260503_siatka_ogrodzeniowa_i_na_krety_50x1 _2m_kret_w_wa.html)
Dostępna w każdym ogrodniczym sklepie. Oczka o różnych wymiarach.

-bob-
08-05-2010, 18:23
może napisz do czego Ci to potrzebne, to byłoby łatwiej coś polecić

TMB
08-05-2010, 18:40
z podbieraków? - tak, myslałem, ale wyniosło by mnie to ze 100zł:/
a korsz - znana mi firma;) jednak nie wiem, czy wyprodukują z takim oczkiem w ilości 4-6m2...ale zapytam

Potrzeba mi do trzymania narybku....i wiadro czy wanna nie moze być :-P

nokinnikon
08-05-2010, 19:21
z podbieraków? - tak, myslałem, ale wyniosło by mnie to ze 100zł:/
a korsz - znana mi firma;) jednak nie wiem, czy wyprodukują z takim oczkiem w ilości 4-6m2...ale zapytam

Potrzeba mi do trzymania narybku....i wiadro czy wanna nie moze być :-P Sadzyk (siatka na ryby) o dł 1,4 m i średnicy 25 cm kosztuje 20 zł

TMB
08-05-2010, 19:22
tylko, ze to trzeba pruć i tak dalej;/ wiec ja poszukuje siatki "na metry"...bo o tym tez myslałem