PDA

Zobacz pełną wersję : Subskrybcja blogu



manfred
08-05-2010, 09:49
Witam serdecznie mam pytanie czy jest taka możliwość aby subskrybować różne blogi a raczej nowe dodane wpisy. Najlepiej aby powiadomienie o tym fakcie przychodziło na email. Za pomoc dzięki

mpwt
08-05-2010, 09:58
Poczytaj o RSS.

manfred
08-05-2010, 11:43
Zainstalowalem ze strony www.paseczek.pl tylko nie bardzo wiem jak szybko dodać kanał do tego programu?