PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawdzona kwatera nad Bałtykiem...



MAGNETO
07-05-2010, 15:26
Wiem ,że jest podobny temat, ale autor pyta się o wysokiej klasy hotele. Ja poszukuję raczej sprawdzonego noclegu ( nie za duży pensjonacik blisko morza mile widziany :-D)w średniej cenie, chętnie okolice Karwii, Łeby , Jastrzębiej Góry, choć i inna lokalizacja wchodzi w grę. Będę wdzięczny za jakoweś namiary.:mrgreen:

Dyziek
07-05-2010, 15:31
W poprzednim temacie znajdziesz i tańsze opcje:)

MAGNETO
07-05-2010, 15:34
No właśnie mało tych opcji , stąd mój post :-)

Duszek
07-05-2010, 15:36
http://poczta-polska.pl/wypoczynek/index.php - korzystam jako pracownik i jest oki - przeglądnij oferty

pikpok
07-05-2010, 15:39
http://poczta-polska.pl/wypoczynek/index.php - korzystam jako pracownik i jest oki - przeglądnij oferty

A my się czasem dziwimy ze obiektyw nie dotarł :) hehe oczywiście żartuje :*

MAGNETO
07-05-2010, 15:41
:-)

Duszek
07-05-2010, 15:43
A my się czasem dziwimy ze obiektyw nie dotarł :) hehe oczywiście żartuje :*

jak macie problemy z PP śmiało się do mnie zwracać ;)

miron19j
07-05-2010, 15:53
jak macie problemy z PP śmiało się do mnie zwracać ;)
lepiej wykasuj ten post, bo Ci się skrzynka zapcha :-D

Duszek
07-05-2010, 15:54
lepiej wykasuj ten post, bo Ci się skrzynka zapcha :-D

oki, żartowałem ;)

MAGNETO
07-05-2010, 16:16
Dajcie spokój Panowie ! Ja chcę nad morze wysłać rodzinkę ,a nie list :-)
Nadal czekam na jakieś konkretne namiary...

Boryszuk
07-05-2010, 16:45
Ja chcę nad morze wysłać rodzinkę

Broń Boże Pocztą Polską!

;)

fIlek
07-05-2010, 17:20
http://anna.afr.pl/

Jeżdżę już z 15 lat :)

clueless
07-05-2010, 17:23
http://www.horyzont.leba.pl/index.php
ja osobiście mogę polecić ten hotel w łebie.
miła obsługa, wygląda jak na zdjęciach (no kolor zewnętrzny zmieniony na żółty ;) ), kilkaset metrów do morza. raczej w spokojnej okolicy (oczywiście nie w sezonie)

cen ci niestety nie podam bo jako fotograf miałam po prostu opłacony nocleg i nie wnikałam co ile ;P

frostic
07-05-2010, 17:29
http://anna.afr.pl/

Jeżdżę już z 15 lat :)

To zrób im wreszcie jakieś zjadliwe foty na stronkę!
Może dostaniesz rabat.
A na razie czas tam tylko marnujesz na wypoczywanie ;)

w sumie fajna miejscówka...

fIlek
07-05-2010, 18:11
To zrób im wreszcie jakieś zjadliwe foty na stronkę!
Może dostaniesz rabat.
A na razie czas tam tylko marnujesz na wypoczywanie ;)

w sumie fajna miejscówka...

Hehe, foty na stronkę to nie moja broszka - miałem im całą zrobić, ale zmuszać nikogo nie będę ;) Wystarczy, że moje wiszą u nich na ścianach :D

MAGNETO
08-05-2010, 13:18
Mocno zastanawiam się nad propozycją fIlek , dziś będę dowiadywał się jak tam z wolnymi miejscami, ale może jeszcze ktoś ma jakieś propozycje kwaterkowe ? :-)

jackrabbit
08-05-2010, 13:22
w Katach Rybackich, jak jedziesz od strony cywilizacji (od strony Gdanska znaczy sie, nie od wschodu) to przed skrzyzowaniem z droga prowadzaca nad morze po lewej stronie masz taki maly pensjonacik, chyba w miare tanio tam bylo

robin102
09-05-2010, 14:19
..okolice Karwii, Łeby , Jastrzębiej Góry, choć i inna lokalizacja wchodzi w grę. Będę wdzięczny za jakoweś namiary.:mrgreen:
Proszę konkret:
tu bylem 10 dni, miła właścicielka Pani Renata zwana Elżbietą :), czyściutkie eleganckie pokoiki, a mam wymagania niestety i co lubię to smacznie i zdrowo napełnić swój brzuszek i nie za dużą kasę. Wszystko to u pani Eli w willi Bryza w Jastrzębiej Górze. na zdjęciach niestety tego wszystkiego nie widać, ale z czystym sumieniem mogę polecić. Nie było drogo zwłaszcza z wyżywieniem które w okolicznych budach na pewno wyniesie drożej.
http://www.radtke.com.pl/

ps.
Sama Jastrzębia Góra mi nie bardzo pasuje, zaniedbana dziura nie to co Jastarnia czy Jurata, ale blisko jest do pięknej plaży w Karwi czy innych miejsc.

ADAS
09-05-2010, 15:01
Jak chcesz ciszy i spokoju to tu (http://www.kacper.wczasowicz.pl/index.php)
Byłem i jadę znów. Już niebawem.