PDA

Zobacz pełną wersję : Czego uzywac do czyszczenia skory?



Kwiatek111
07-05-2010, 13:57
Czego uzywacie do czyszczenia i konserwacji skory w samochodzie?
W jaki sposob mozna uniknac pekania i zniszczen?

Naish
07-05-2010, 18:10
Idź do dobrego sklepu rowerowego i kup sobie pastę do konserwacji siodełek rowerowych Brooks.
Jest naprawdę dobra.

Witek "Wisz"
07-05-2010, 18:23
Ja używałem zwykłego kremu Nivea - działa super :)

eagis
07-05-2010, 19:41
Podepnę się. Zaczyna mi się ścierać skóra na kierownicy - da się to jakoś 'zamalować'?

M_B
07-05-2010, 20:48
Czego uzywacie do czyszczenia i konserwacji skory w samochodzie?
W jaki sposob mozna uniknac pekania i zniszczen?

O ile nie jest za późno to Meguiar's Rich Leather Aloe Conditioner

sheva
07-05-2010, 20:51
jak się już przeciera (kierownica) to niewiele raczej zdziałasz, ale obszycie na nowo nie jest jakoś masakrycznie drogie :)
Swoją drogą: jak ja nienawidzę skóry na siedzeniach samochodowych!!

frostic
07-05-2010, 20:51
Słyszałem, ojciec pracował pół życia przy skórach, że najlepiej sprawdza się zwykła wazelina.

Choć gdybym to ja miał podobny problem, to zdecydowanie użyłbym żony.
Bez względu na zastosowane środki efekt gwarantowany!

Zuzus
07-05-2010, 21:01
Przjerzyj oferte Meguiars http://www.meguiars.pl/ maja bardzo dobre kosmetyki samochodowe.
Do skory dla siebie tez napewno cos znajdziesz.

eagis
07-05-2010, 21:12
Dzięki sheva, nie widziałem, że ktoś prowadzi takie usługi.

erde
07-05-2010, 22:23
http://www.swissvax.com/ - jedne z najlepszych preparatów do pielęgnacji samochodu, od lakieru do plastików. niestety cena potrafi nieco zaskoczyć :)

Majek
07-05-2010, 23:38
Do czyszczenia woda z białym jeleniem, a do konserwacji wazelina. Mowa oczywiście o skórze gładkiej. Wszystkie nubuki, zamsze i inne takie, wymagają raczej jakichś specjalnych środków pielęgnacyjnych. Patent z mydłem i wazeliną sprzedał mi Pan w sklepie, w którym kupowaliśmy wypoczynek.