Marek
07-05-2010, 09:32
Z okazji Światowego Dnia Dziecka Firma "Wawel" organizuje "Słodki Dzień Dziecka" w związku z tym mam prośbę o oddanie głosu na nasz Dom Dziecka. Na stronie http://www.wawel.com.pl (http://www.wawel.com.pl/pl) proszę wybrać link "Słodki Dzień Dziecka" następnie z linków z lewej strony kliknąć na głosuj, wybrać nasz dom "Warta - Dom Dziecka, Tomisławice 16" i zalogować się. Po wysłaniu tej wiadomości na skrzynkę mailową przyjdzie potwierdzenie wysłania, które należy "potwierdzić". Nagrodą dla naszych dzieci są słodycze, a także wakacyjny wyjazd w góry dla 5 osób, jednak warunkiem wyjazdu jest otrzymanie przez Nasz Dom jak największej liczby głosów.
Głos należy oddać do 30 maja 2010 roku. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Dzieci. Pozdrawiam.
Głos należy oddać do 30 maja 2010 roku. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Dzieci. Pozdrawiam.