PDA

Zobacz pełną wersję : dzieciaki proszą o głos



Marek
07-05-2010, 09:32
Z okazji Światowego Dnia Dziecka Firma "Wawel" organizuje "Słodki Dzień Dziecka" w związku z tym mam prośbę o oddanie głosu na nasz Dom Dziecka. Na stronie http://www.wawel.com.pl (http://www.wawel.com.pl/pl) proszę wybrać link "Słodki Dzień Dziecka" następnie z linków z lewej strony kliknąć na głosuj, wybrać nasz dom "Warta - Dom Dziecka, Tomisławice 16" i zalogować się. Po wysłaniu tej wiadomości na skrzynkę mailową przyjdzie potwierdzenie wysłania, które należy "potwierdzić". Nagrodą dla naszych dzieci są słodycze, a także wakacyjny wyjazd w góry dla 5 osób, jednak warunkiem wyjazdu jest otrzymanie przez Nasz Dom jak największej liczby głosów.
Głos należy oddać do 30 maja 2010 roku. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Dzieci. Pozdrawiam.

cheyenne
07-05-2010, 09:54
gotowe

sumerian_pl
07-05-2010, 10:04
Wysłane:)

TristisAnima
07-05-2010, 10:26
Zrobione

Adam Gierakowski
07-05-2010, 11:04
Poszło! Miłego.

gilvhs
07-05-2010, 14:45
Wysłane ...

wąski
07-05-2010, 16:40
Poszło :)

MARS CooL
07-05-2010, 17:27
poszło

ZgReDoL
07-05-2010, 17:36
No problem, poszło.

amirez
07-05-2010, 17:38
No, poszłooo...

matteo_
08-05-2010, 08:46
Zrobione

madness
08-05-2010, 09:03
poszło

djjaca
08-05-2010, 15:08
Poszło :)

Jurandw
09-05-2010, 13:20
Gotowe

linkil
09-05-2010, 13:22
szczytny cel wiec zrobione :) :)

Szprychu
09-05-2010, 13:28
Potwierdzam i ja :).

Demonek
09-05-2010, 14:37
Zrobione :)

Marek
01-06-2010, 11:54
W imieniu dzieci dziekuję wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu.

Pimps
02-06-2010, 08:08
Oczywiście poszło i z mojej strony.

Marek
10-06-2010, 11:58
Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim, którzy oddali swój głos. Nie poszedł na marne. Piątka dzieciaków jedzie na gratisowe kolonie. Także dzięki Wam.
Wyniki konkursu (http://www.wawel.com.pl/dziendziecka2010/)