Zobacz pełną wersję : Men's Day Bemowo
Ktoś się wybiera, z aparatem czy bez?
jarzab11
06-05-2010, 22:23
Ktoś się wybiera, z aparatem czy bez?
Mam zamiar pojawić się z aparatem, w regulaminie pisali tylko o zakazie foto w oznaczonych miejscach :mrgreen: więc liczę że coś podziałam w temacie.
Ja też się chyba wybiorę.
W końcu mieszkam praktycznie na przeciwko lotniska, więc i tak huk silników wywabi mnie z domu :)
W sobotę jest też Parada Schumana i raczej tam się wybiorę (oczywiście, jeśli nie będzie lać), więc na na "dzień faceta" wpadnę raczej w niedzielę, choć trochę szkoda mi kasy na bilet. :p
jarzab11
07-05-2010, 10:05
Ja też się chyba wybiorę.
W końcu mieszkam praktycznie na przeciwko lotniska, więc i tak huk silników wywabi mnie z domu :)
W sobotę jest też Parada Schumana i raczej tam się wybiorę (oczywiście, jeśli nie będzie lać), więc na na "dzień faceta" wpadnę raczej w niedzielę, choć trochę szkoda mi kasy na bilet. :p
mini no nie przesadzaj, :mrgreen: kwota 25 zł może nie zabije Cie finansowo :mrgreen:
Co do pogody, jestem dobrej myśli.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.