PDA

Zobacz pełną wersję : Jakas normalna szukajka do forum.



rafal0325
05-05-2010, 20:09
Miałem kiedyś jakąs normalna szukajke do naszego forum ale niestety po formacie nie mam juz do niej adresu.
Szukajka była fajna bo mogłem szukać wybranego zagadnienia w potrzebnym mi dziale.

Poprosze o namiar na tą szukajke.

donkiszot
05-05-2010, 20:11
Miałem kiedyś jakąs normalna szukajke do naszego forum ale niestety po formacie nie mam juz do niej adresu.
Szukajka była fajna bo mogłem szukać wybranego zagadnienia w potrzebnym mi dziale.

Poprosze o namiar na tą szukajke.

Odpal [szukaj] na nowej karcie :p

rafal0325
06-05-2010, 05:48
Odpal [szukaj] na nowej karcie :p

Podziękował:)