PDA

Zobacz pełną wersję : Sigma - kalibracja (informacyjnie)



lewAp7
05-05-2010, 10:10
Od kwietnia 2010r wysyłając obiektywy Sigma (wykazujące Front lub Back Focus) do kalibracji płacimy za przesyłkę! Dotyczy także obiektywów na gwarancji.

Maleje więc sens kupowania Sigm przez internet...

marszull
05-05-2010, 10:37
A jak oddajemy i odbieramy w sigma centrum?

lewAp7
05-05-2010, 12:13
A to trzebaby tam się dowiedzieć... ale powinno być bez opłaty (przynajmniej ja sobie nie wyobrażam opłaty w takim przypadku). Pozostawałoby wtedy oddawanie obiektywów do sklepów - niech one wysyłają. Tak czy inaczej, kupowanie Sigm przez internet może zwiększać koszty.

wycior99
08-05-2010, 23:02
Wysyłka obiektywu do kalibracji poprzez Sigma Pro Centrum - darmowa - przećwiczone w kwietniu w Chorzowie. W piątek zaniosłem, w środę do odbioru.

prz3mo
09-05-2010, 11:57
Czyli Sigma zamiast wyróżniać się in plus, ze względu na darmową wysyłkę to dołącza do "dziadów" w stylu Nikon Polska... Szkoda..

lewAp7
09-05-2010, 13:02
Płaci się gdy chodzi tylko o kalibrację, w innych przypadkach wysyłka sprzętu na gwarancji jest darmowa. Więc do "dziadów" w stylu Nikon Polska jeszcze nie dołączyli (choć jakiś krok w tym kierunku poczynili...)

miron19j
14-05-2010, 21:57
Płaci się gdy chodzi tylko o kalibrację, w innych przypadkach wysyłka sprzętu na gwarancji jest darmowa. Więc do "dziadów" w stylu Nikon Polska jeszcze nie dołączyli (choć jakiś krok w tym kierunku poczynili...)
oddawałem swoją Sigmę na naprawę pogwarancyjną do SPC w Warszawie. Wysłali ją za darmo, pewnie dołączyli do innych. Po naprawie, na moje wyraźne życzenie, wysłali z powrotem do SPC, nie do domu. Na fakturze za naprawę widniała pozycja - przesyłka.

MaciejM
29-01-2012, 15:25
Chyba od ostatniego wpisu coś się zmieniło - byłem w SPC w Bydgoszczy, dostałem pytanie retoryczne "gdzie jest serwis Sigmy?" i zostałem odesłany z kwitkiem.

astramus
29-01-2012, 17:37
Po rozmowie z SPC Warszawa, poinformowali mnie, że gdy zaniosę do SPC w tym przypadku Poznań, oni wtedy darmowo wysyłają sprzęt do nich do Warszawy. Rozmowa odbyła się w listopadzie ubiegłego roku.