PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta do pracy licencjackiej



krootki
03-05-2010, 18:53
Hej bracia i siostry złączeni w fotografii.
Zwracam się do Was z wielką prośbą o poświęcenie kilku minut i wypełnienie potrzebnej mi do pracy licencjackiej. Dotyczy ona finansów behawioralnych czyli zachowaniu przy podejmowaniu decyzji finansowych.

http://www.ankietka.pl/ankieta/39946/aspekty-behawioralne-w-decyzjach-finansowych.html

Jestem w połowie drogi do potrzebnej ilości więc każda wypełniona ankieta jest bezcenna.

Z góry bardzo wszystkim dziękuję za pomoc!

krootki
03-05-2010, 19:11
Zapomniałem dodać, że prosiłbym o wypełnienie przede wszystkim obecnych na forum studentów :)

erde
03-05-2010, 19:39
wypełniona, chociaż nie należała do lekkich i przyjemnych :) powodzenia

c-man
03-05-2010, 19:51
Masakryczna ta ankieta - pewnie wyjdę na finansowego debila ;)

frostic
03-05-2010, 19:56
Zapomniałem dodać, że prosiłbym o wypełnienie przede wszystkim obecnych na forum studentów :)

Czuję się dyskryminowany ;)


EDIT:
Dobra, poczytałem ją trochę...
Już nie czuje się dyskryminowany tylko oswobodzony.
A niech się młodzi męczą ;)

kuba_rsx
03-05-2010, 20:12
Hehe wypełnione. Ale niektóre rzeczy musiałem po dwa razy przeczytać :D

TristisAnima
03-05-2010, 20:19
Jako że jestem dopiero pół roku po obronie mgr. tak więc uznałem się za studenta :D i wypełniłem. Ankieta trzeba przyznać masakryczna ale dość fajna.

krootki
03-05-2010, 20:30
Dziękuję bardzo :)
Wiem, że do prostych nie należy ale zjawiska badane są dość ciekawe. Zainteresowanych szczegółami zapraszam do pw albo na maila :)

marki
03-05-2010, 20:49
Jedna z nielicznych ankiet, przy których trzeba było się chwile zastanawiać. Ciekawią mnie wyniki :)

teh_14m3
03-05-2010, 21:40
sorry ale pytanie o AIDS mnie rozwaliło i odpuściłem sobie ;) nie wiem co to ma wspólnego i w sumie nie chce wiedzieć :twisted:

krootki
03-05-2010, 22:35
teh_14m3 - nie rozumiem Twojego zdziwienia. Pytanie o AIDS znalazło się tam dlatego, iż jest to głośny temat, prowadzonych wiele licznych kampanii edukacyjnych i hipotetycznie duża świadomość społeczna. Ma to kontrastować z wiedzą dot. finansów. A równie dobrze mogłem się spytać o poczucie humoru.