PDA

Zobacz pełną wersję : Sesja do płyty BArtka Świderskiego



Remek87
03-05-2010, 13:40
Zna ktoś może autora zdjęć do okładki płyty "Świderski"? Wpadłem ostatnio w empiku na tą płytę i zdjęcie na okładce jest bardzo efektowne, z pomysłem. Ale nigdzie nie mogę znaleźć autora sesji.

Tu link gdzie można zobaczyć backstage z sesji
http://www.plejada.pl/4,23824,wideo,,117953,tak-powstawala-sesja-zdjeciowa-bartka-swiderskiego,artykul.html#autoplay

marszull
03-05-2010, 13:46
Szymon Kobusiński