Zobacz pełną wersję : Bitwa na dwie osoby...
To już grafika bardziej, ale pomysł dowcipny i ciekawy: http://serdaracar.files.wordpress.com/2010/02/le-bataille-des-egos3.jpg ;)
Przypadkiem znalezione na blogu tego pana (http://serdaracar.wordpress.com/2010/02/04/le-bataill-des-egos/).
Ciekawy efekt mu wyszedł. Podoba mi się. Musiało to zająć mnóstwo czasu i pracy.
Orkaniusz
03-05-2010, 08:21
Zajefajny pomysł i realizacja.
Bardzo dobry efekt, fakt czasu to trzeba było poświęcić sporo.
to może by tak I bitwę pod Tannenbergiem ?
Andrzej Olender
03-05-2010, 09:54
Świetne, lubię takie klimaty :)
mamy polaka który tworzy podobne obrazki http://piotrrymer.digart.pl/digarty/ tylko troszke mniej widowiskowe :)
Paweł Kania
03-05-2010, 10:00
To jeszcze dorzucę produkcję filmową
http://www.youtube.com/watch?v=WRS9cpOMYv0&feature=player_embedded
Marian K
03-05-2010, 11:53
To jeszcze dorzucę produkcję filmową
http://www.youtube.com/watch?v=WRS9cpOMYv0&feature=player_embedded
Świetne,ale też potwierdza że..."telewizja kłamie":)
Świetne, lubię takie klimaty :)
Andrzeju, to może jakieś przedsięwzięcie? Bo ja też lubię ;)
Może nie koniecznie w takim stylu, ale pamiętam Twój secik militarny z jesieni. Chętnie bym ruszył z czymś takim na "wakacjach" (tzn. w lecie). Może zdarzy się cud, i będzie wreszcie trochę więcej czasu...
Powstały jakieś nowe projekty przez te pół roku?
Twoja strona mi się nie chce załadować, ale nie wiem czy to wina mojego okropnego radiowego łącza czy jest w przebudowie...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.