PDA

Zobacz pełną wersję : Stablilizacja w Canonach ?



pietrobas
02-05-2010, 12:16
Za optyczne.pl :
Stabilizacja w korpusie
Firma Canon złożyła wniosek patentowy, w którym został opisany system stabilizacji obrazu wbudowany w korpus, który prawdopodobnie może współpracować ze stabilizacją optyczną obiektywu. Ciężko nam podać jakieś precyzyjne informacje, gdyż nawet osoby anglojęzyczne mają problem ze zrozumieniem wniosków patentowych...

Musze przeznać, że choć stabilizacja w korpusie to nic nadzwyczajnego, to jeżeli byłaby w Canonie, i współpracowała ze stabilizowanymi szkłami, to było by coś. Nawet 2ev w korpusie może być nie do przecenienia. Chyba nieco inaczej ustawiło by to rynek :)

prz3mo
02-05-2010, 13:17
Kiedyś już o tym pisałem - jestem pewny, że prędzej czy później C i N ugną się i także będą montowali stabilizację w body.

BTW Ponoć w nadchodzącym Canonie 60D ma być coś, czego nie ma konkurencja... Konkurencja w Sony czy Pentaxie ma stabilizację, więc to raczej nie to... ciekawe co... Może mp3? ;)

morzon
02-05-2010, 13:59
BTW Ponoć w nadchodzącym Canonie 60D ma być coś, czego nie ma konkurencja... Konkurencja w Sony czy Pentaxie ma stabilizację, więc to raczej nie to... ciekawe co... Może mp3? ;)

22mpx na cropowej matrycy :mrgreen: