pietrobas
02-05-2010, 12:16
Za optyczne.pl :
Stabilizacja w korpusie
Firma Canon złożyła wniosek patentowy, w którym został opisany system stabilizacji obrazu wbudowany w korpus, który prawdopodobnie może współpracować ze stabilizacją optyczną obiektywu. Ciężko nam podać jakieś precyzyjne informacje, gdyż nawet osoby anglojęzyczne mają problem ze zrozumieniem wniosków patentowych...
Musze przeznać, że choć stabilizacja w korpusie to nic nadzwyczajnego, to jeżeli byłaby w Canonie, i współpracowała ze stabilizowanymi szkłami, to było by coś. Nawet 2ev w korpusie może być nie do przecenienia. Chyba nieco inaczej ustawiło by to rynek :)
Stabilizacja w korpusie
Firma Canon złożyła wniosek patentowy, w którym został opisany system stabilizacji obrazu wbudowany w korpus, który prawdopodobnie może współpracować ze stabilizacją optyczną obiektywu. Ciężko nam podać jakieś precyzyjne informacje, gdyż nawet osoby anglojęzyczne mają problem ze zrozumieniem wniosków patentowych...
Musze przeznać, że choć stabilizacja w korpusie to nic nadzwyczajnego, to jeżeli byłaby w Canonie, i współpracowała ze stabilizowanymi szkłami, to było by coś. Nawet 2ev w korpusie może być nie do przecenienia. Chyba nieco inaczej ustawiło by to rynek :)