PDA

Zobacz pełną wersję : komunijnie



prz3mo
02-05-2010, 10:16
Jedno z sesji komunijnej, brat z siostrą :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img63.imageshack.us/img63/484/dsc2816v2bw.jpg)

ps. Tak, wiem, że miejscami jest rgb 255,255,255 :-P

kobyll
02-05-2010, 10:45
Ogólnie to nawet fajnie, ale zauważyłem, że miejscami jest rgb 255,255,255 :razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:

Yhyhyhy :D

A zupełnie serio to bardzo przyjemne zdjęcie, bez napięć i sztucznego nadęcia, pokaż więcej :)

ZgReDoL
02-05-2010, 11:16
No ppodoba sie i to bardzo, ale rowniez poprosze o wiecej.
Za tydzien mam komunie w rodzinie, wiec i pstrykal bede obowiazkowo, to moze jakies inspiracje załapie, i naucze sie rowniez. Dawaj kolejne;)

pietrobas
02-05-2010, 12:27
Dobry moment, można by dać jako przykład materializmu komunijnego ;)

prz3mo
02-05-2010, 12:37
Dobry moment, można by dać jako przykład materializmu komunijnego ;)

25 lat temu było tak samo, tyle, że wtedy dostawaliśmy zegarki z siedmioma melodyjkami, a dziś dostają... quady.
Wśród zdjęć są też inne jak np. komunista siedzi pod drzewkiem z książeczką do nabożeństwa... Wierzysz, że będzie sobie pod drzewkiem przesiadywał i ją rzeczywiście czytał ?
A jak już się czepiłeś to .. akurat na tym zdjęciu zamysł był taki, by koło chłopca usiadła jego siostra. I tyle.
A że dziecko w tym wieku ciężko zmusić by przyjęło konkretną pozę to chłopiec musiał bawić się komórką by ją na chwilę zainteresować... Owszem, skojarzenie jest takie, że to komórka która dostał pewnie na komunię i dobrze, bo prezenty to też nieodzowna część każdej komunii św., czy nam się to podoba czy nie. Świata nie zmienimy.


No ppodoba sie i to bardzo, ale rowniez poprosze o wiecej.
Za tydzien mam komunie w rodzinie, wiec i pstrykal bede obowiazkowo, to moze jakies inspiracje załapie, i naucze sie rowniez. Dawaj kolejne;)

Nie za bardzo mam zezwolenie na pokazywanie tych zdjęć ;)
Ale ok, jeszcze jedno:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/img96/147/dsc2717bw2.jpg)

Generalnie założyłem sobie by owszem, część zdjęć była oficjalna, czyli np. "komunista" z rodzicami, dziadkami, zdjęcie grupowe z innymi dziećmi... a druga część taka już bardziej na luzie. Czyli np. jak to z komórką. Powiedz rodzicom komunisty by na sesję wzięli jakieś inne dzieci (własne lub po prostu koleżeństwo, kuzynostwo). Niech "robią swoje", czyli np. pogadaj sobie z rodzicami, a kątem oka zerkaj co robią dzieci i pstrykaj :)
Generalnie miałem mało czasu i mam świadomość, że można to było zrobić jeszcze lepiej...
Jeśli będziesz miał możliwość to znajdź np. jakieś sielankowo miejsce, zieleń, jakiś stary drewniany płot, może strumyk... Wydaje mi się, że takie klimaty pasują do czegoś takiego. Powodzenia :)

6868
02-05-2010, 12:59
Patrzac na mine tego malego czlowieka, dalbym taki tytul:"SMS do Boga" - takie skojarzenie :)

prz3mo
02-05-2010, 13:05
Patrzac na mine tego malego czlowieka, dalbym taki tytul:"SMS do Boga" - takie skojarzenie :)

heheheeh... :)

anteekk
02-05-2010, 13:27
Sympatyczne to zdjecie z drzewem:D Bardzo fajna obrobka.

pietrobas
02-05-2010, 15:53
przemo, nie do końca chyba jednak zrozumiałeś mój komentarz, pozwól, że wzmocnie siłę wyrazu.

;);););););););););)

ZgReDoL
02-05-2010, 18:12
.......
Generalnie założyłem sobie by owszem, część zdjęć była oficjalna, czyli np. "komunista" z rodzicami, dziadkami, zdjęcie grupowe z innymi dziećmi... a druga część taka już bardziej na luzie. Czyli np. jak to z komórką. Powiedz rodzicom komunisty by na sesję wzięli jakieś inne dzieci (własne lub po prostu koleżeństwo, kuzynostwo). Niech "robią swoje", czyli np. pogadaj sobie z rodzicami, a kątem oka zerkaj co robią dzieci i pstrykaj :)
Generalnie miałem mało czasu i mam świadomość, że można to było zrobić jeszcze lepiej...
Jeśli będziesz miał możliwość to znajdź np. jakieś sielankowo miejsce, zieleń, jakiś stary drewniany płot, może strumyk... Wydaje mi się, że takie klimaty pasują do czegoś takiego. Powodzenia :)

Dzieki prz3mo za sugestie, napewno sie przydadza i skorzystam, bo wlasnie nie bardzo mialem pomyslu na taka sesje, ale nadales mi pewien kierunek, w ktorym pójde. Pzdr.

downunder
02-05-2010, 21:13
Świetne zdjęcia! :D

Amadeusz
03-05-2010, 00:15
Komunia to w ogóle śmieszna chwila ale przepał faktycznie jest spory, na kompie u teściowej...

prz3mo
03-05-2010, 15:27
przemo, nie do końca chyba jednak zrozumiałeś mój komentarz, pozwól, że wzmocnie siłę wyrazu.

;);););););););););)

ok, spoko :)