jm
01-05-2010, 15:09
Prośba do ludności Bielska-Białej i Żor!
Szukam jakichś fajnych miejsc z klimatem w tych dwóch miastach, klimat ma być fajny fotograficznie;) - może być plener, lub wnętrze - z tym, że jeśli wnętrze, to chodzi o wypróbowane miejsce, gdzie pozwolą robić zdjęcia.
Idealne miejsce nie może być zatłoczone - tak aby można chwilę stanąć, pomyśleć, ustawić sprzęty i cykać fotki w spokoju.
Ma być bezpiecznie - w sensie - jeśli to jakiś post-industrialny obiekt, to bez spadających belek i zamaskowanych "zapadni" w podłożu, oraz bez amatorów "szybkiego wzbogacenia się". No i ma to być obiekt otwarty - tak, aby nie trzeba było przedzierać się przez zasieki;), aby wejść do środka.
Może być industrialnie, może być starówka (bielska jest na pewno warta zachodu) - ale konkret mnie interesuje, w grę wchodzi także jakiś park, lasek miejski itp. Zresztą każdą wskazówkę rozważę.
Hiper-nowocześnie też może być - byle z charakterem, no i bez zakazów focenia.
Idealnie byłoby gdyby miejsce było dość obszerne - tak, aby po rozłożeniu sprzętów, można było uzyskać różne kadry, bez większego szamotania się z całym majdanem.
Istanieją takie miejscówki w w/w miastach? Podpowiedzcie coś.
Szukam jakichś fajnych miejsc z klimatem w tych dwóch miastach, klimat ma być fajny fotograficznie;) - może być plener, lub wnętrze - z tym, że jeśli wnętrze, to chodzi o wypróbowane miejsce, gdzie pozwolą robić zdjęcia.
Idealne miejsce nie może być zatłoczone - tak aby można chwilę stanąć, pomyśleć, ustawić sprzęty i cykać fotki w spokoju.
Ma być bezpiecznie - w sensie - jeśli to jakiś post-industrialny obiekt, to bez spadających belek i zamaskowanych "zapadni" w podłożu, oraz bez amatorów "szybkiego wzbogacenia się". No i ma to być obiekt otwarty - tak, aby nie trzeba było przedzierać się przez zasieki;), aby wejść do środka.
Może być industrialnie, może być starówka (bielska jest na pewno warta zachodu) - ale konkret mnie interesuje, w grę wchodzi także jakiś park, lasek miejski itp. Zresztą każdą wskazówkę rozważę.
Hiper-nowocześnie też może być - byle z charakterem, no i bez zakazów focenia.
Idealnie byłoby gdyby miejsce było dość obszerne - tak, aby po rozłożeniu sprzętów, można było uzyskać różne kadry, bez większego szamotania się z całym majdanem.
Istanieją takie miejscówki w w/w miastach? Podpowiedzcie coś.