PDA

Zobacz pełną wersję : Prognoza pogody na długi weekend...



kobyll
01-05-2010, 12:05
Moi drodzy jak będzie z tą pogodą jutro? Przejrzałem wszystkie serwisy meteorologiczne i słabo to wygląda. Wykupiłem cały karczek z dwóch mięsnych, kaszana, kiełbacha i inne suweniry, a tutaj chyba z grilla nici... :( Jest ktoś tutaj z instytutu meteorologicznego, kto sprowadzi pogodę na jutro? :)

velaskez
01-05-2010, 12:07
http://new.meteo.pl/ tam zapytaj, coś Ci wymodelują :D

yakris
01-05-2010, 12:10
Wykupiłem cały karczek z dwóch mięsnych, kaszana, kiełbacha i inne suweniry
Będzie dobrze. Czy krzesełka mamy przywieźć ze sobą czy masz więcej?

kobyll
01-05-2010, 12:16
Hehe :D Właśnie wprowadzam w życie plan B :D

gtad
01-05-2010, 12:42
...znaczy się budujesz dach nad głową? :)

rainbow
01-05-2010, 16:39
Do kitu z prognozami.
Dziś rano - u mnie pada, u kolegi dwa miasta obok świeci słońce...
Gdzie sprawiedliwość i Jarek Kret! :P

frostic
01-05-2010, 17:22
W szkole uczyli, że pogoda jest zawsze.
Tylko szkoda, że najczęściej w łikendy jest ona bani.

kobyll
02-05-2010, 10:43
No i pogoda z d...y... Chociaż wczoraj się popołudniu wypogodziło, więc cały czas żyjmy nadzieją :D

eskimos
02-05-2010, 10:48
Wczoraj padał deszcz , dzisiaj zero chmurek i pięknie słoneczko świeci , może nie jest majowa temperatura ale tu to normalne , kot na dwudziestometrową smycz i do lasu na zwiad :mrgreen:

kobyll
02-05-2010, 10:50
Wczoraj padał deszcz , dzisiaj zero chmurek i pięknie słoneczko świeci , może nie jest majowa temperatura ale tu to normalne , kot na dwudziestometrową smycz i do lasu na zwiad :mrgreen:

Podaj twoje współrzędne, wbijam w navi, pakuje żarcie, browar i ekipe, pod wieczór będziemy na miejscu :D

eskimos
02-05-2010, 10:59
60N 5' 31" - 10E 54' 6" , dokładnie tu , czatownia już po zimie przygotowana , w pobliżu jeziorko z krystalicznie czystą wodą a miejsce na grilla się też znajdzie , jeden warunek , przywieźcie prawdziwą kiełbasę , może być najtańsza zwykła , byle była prawdziwa a nie smakowała jak parówki :mrgreen:

Calme
02-05-2010, 17:42
Do duszy z taką pogodą i taką majówką wrrrrrrrrrrr

lewAp7
02-05-2010, 18:46
Tu jest całkiem przyzwoita prognoza cyfrowa: http://www.wetterzentrale.de/topkarten/fsavneur.html

Najważniejsze:
Niedershlag - opady: im ciemniejszy kolor, tym mocniejsze (model nie rozróżnia przelotnych od jednostajnych, ale jakiśtam pogląd Wam da...)
Min/Max - Temperaturen - wiadomo...
10m Wind - wiatr średni przy ziemi (skala w węzłach - podzielić przez 2 i wyjdzie w m/s).

edit:
te cyferki na dole: 00 - godzina startowa; następne w przód co 6 godz.

rooner
02-05-2010, 18:52
Małe ot:
Był ktoś dziś czy wczoraj w Gorcach (Turbacz może czy Stare Wierchy etc)
Jak z pogodą tam? dużo błotka:)?
Jutro jadę połazić i nie wiem czy dopłynę do schrona...