Zobacz pełną wersję : Jestem sobie ojcem...[radość]
grudzinsky
01-05-2010, 12:02
na imie mam Mikolaj i dzisiaj w nocy postanowilem przyjsc na swiat (4:15) i pokazac sie rodzicom. cala podroz nie trwala dlugo i juz po godzinie moglem sie z nimi przywitac :) waze 4650g i mam 56cm dlugosci :)
ciesze sie, ze bede mogl tu u Was goscic wraz z moim tata :)
jaaaaaaaaak sie cieeeeeeeeeeesze :mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/images/33184368356299478093.jpg)[/CENTER]
No GRATULACJE !!! Coś czuję, że się przerzucisz z krajobrazu na albumową :D:D:D
grudzinsky
01-05-2010, 12:10
nie ma takiej opcji ;)
bede walczyl w dwoch kategoriach :D
dzieki!
Jaki brzdąc ambitny. Gratulacje
jacek.gold
01-05-2010, 12:23
nono gratki ;)
Adam Trzcionka
01-05-2010, 12:34
wielkie gratsy, mam dwumiesięczną smerfetkę, piękny czas przed Tobą
Gratulacje!
Czy tylko ja nie widzę zdjęcia Mikołaja, czy też zakręcony tata nie wstawił jeszcze? ;)
No mój ma już 1,5 roku i jest jazda bez trzymanki :), w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście.
GRATULUJĘ :)
grudzinsky
01-05-2010, 14:33
Gratulacje!
Czy tylko ja nie widzę zdjęcia Mikołaja, czy też zakręcony tata nie wstawił jeszcze? ;)
Mikolaj zabral mi aparat i ruszyl w swiat :D
a na powaznie to mam taki kiepski net, ze zaladowanie zdjecia trwalo by lata, wiec musicie jeszcze troszke wytrzymac...jestem u szwagra i jego mobilny net uzywam...jutro wracam juz do domku, przygotowac wszystko na przyjazd bobasa :D odkurzyc itp itd...
dzieki wszystkim :)
No nareszcie Stary!!!
Trochę na to czekałeś...
Ale warto było, co nie? ;)
GRATULACJE od 11-dniowego TatyHomera!!!!! ;)
No to i ja sie dolacze do kolejki gratulujacych i oczekujacych na fotke pociechy
Al Koholik
01-05-2010, 19:13
Gratulacje... mnie zostało jeszcze 3 miesiące...
tylko pogratulować!! niech rośnie zdrowy i silny! zdolny jak tata :D
Gratulacje. Przespanych nocy ;)
No to teraz się zacznie ... coraz mnie forum i takie tam ;) :p
Gratulacje:)
gregory_21
02-05-2010, 00:26
Gratuluję i ponawiam to co już wcześniej przy podobnej okazji cytowałem:
Pewnego razu dziecko było gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:
- Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?
- Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla Ciebie.
On będzie na Ciebie czekał i zaopiekuje się Tobą.
- Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?
- Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do Ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.
- A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?
- Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.
- A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?
- Twój anioł złoży Twoje ręce i nauczy Cię jak się modlić.
- Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?
- Twój anioł będzie Cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.
- Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.
- Twój anioł będzie wciąż mówił Tobie o mnie i nauczy Cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej Ciebie.
W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:
- O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.
- Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU".
Od siebie dodam tylko, że czasem na anioła można też wołać "TATUSIU" i... jeszcze raz wszystkiego co najlepsze ;)
grudzinsky
02-05-2010, 13:49
No nareszcie Stary!!!
Trochę na to czekałeś...
Ale warto było, co nie? ;)
GRATULACJE od 11-dniowego TatyHomera!!!!! ;)
warto bylo czekac, oj warto :D
szkoda tylko, ze jak na razie jedyne co z siebie wydaje to delikatne pomrukiwania i chrzakniecia...nawet jak synka przebieralem to sie nie obudzil :) przespal juz dobe z okladem i jak na razie nie zapowiada sie, ze bedzie inaczej...przy cycu zasypia i tyle z karmienia ;) podobno ma niebieskie oczy, ale ciezko to stwierdzic bo prawie ich nie otwiera ;)
jestem sobie ojcem
sobie matka
sobie bratem...
jutro rano wrzuce jakas fote bobasa synka :)
Pięknie! Szczere gratulacje i cóż...powodzenia i wytrwałości życzę!
Gratulacje !!!! :)
Wszystkiego najlepszego dla maleństwa i rodziców :)
Kundzior
02-05-2010, 15:10
Gratuluje zostania fatherem!!!
szkoda tylko, ze jak na razie jedyne co z siebie wydaje to delikatne pomrukiwania i chrzakniecia...nawet jak synka przebieralem to sie nie obudzil :) przespal juz dobe z okladem i jak na razie nie zapowiada sie, ze bedzie inaczej...przy cycu zasypia i tyle z karmienia ;)
Normalka. Oczywiście przez grzeczność nie piszesz o innych odgłosach ;)
Dobra rada: uważaj na zielone kocyki! Przez najbliższy miesiąc, Adam będzie "chodził" jedynie w zielonych ciuchach. Pieluchy tetrowe (bo kilka mieć trzeba) w tym kolorze wyglądają bosko. Dobrze, że nie prałem pampersów ;)
Kundzior
02-05-2010, 17:50
hehe też chcę przy cycusiu zasypiać :p Fajnie jest być takim mikro :)
Taaa, Frostic jak to każdy normalny facet nie będzie sobie głowy zawracał jakimiś tam metkami na ubrankach. Nie martw się, przy takim przerobie tetra zrobi się ślicznie pistacjowa a potem puści całkiem.
A na poważnie, obaj młodzi ojcowie, pamiętać o podwójnym pieluchowaniu!!
Gratulacje i powodzenia:)
No to gratuluje!!!!! waga i rozmiar.....hehe po Tacie!
grudzinsky
03-05-2010, 10:48
[CENTER]no to jestem, ale spiacy bo tak lubie :razz:
dziekuje wszystkim za cieple slowa i gratulacje :D
musze Wam napisac, ze nie ma to jak synek/coreczka...jesli ktos sie zastanawia czy warto to ja mowie, ze jak najbardziej. wczoraj przesiedzialem 5h wpatrujac sie w bobasa i zal mi bylo odejsc od lozeczka...
No, pięknie!
Widzę, ze Twój avatar też uległ lekkiej modyfikacji ;)
Spory ten Twój dziedzic! Prawie jak z Misia: "12 kilo? Słuszną linię ma nasza władza" ;)
Rozumiem, że to Cesarz Mikołaj jest?
Raz jeszcze serdeczne gratulacje! W tym za wytrwałość!
Tylko my ojcowie wiemy, ile nas to kosztuje... ;)
grudzinsky
03-05-2010, 12:27
he he wkoncu kiedys tez tak wygladalem ;) jak sie urodzilem bylem mniejszy od mojego synka, ale tylko o 300g i 2cm :D
sluszna linie ma nasza wladza - dokladnie to samo powiedzial mi brat jak do niego zadzwonilem z wiadomoscia ;)
Cesarz to moze nie, ale King of Orkney, Nicholas ;)
dokladnie, tylko my ojcowie wiemy ile nas to kosztuje ;)
grudzinsky
03-05-2010, 21:37
dzieki za przerzucenie zdjecia :)
Hoobie :)
Bartek Witek
05-05-2010, 02:00
Gratulacje :)
fajnie, mam Mikołaja już od 7 lat- niezły z niego kozak.
NAJLEPSZEGO dla Całej rodziny- wspieraj małżonkę w tych bolesnych chwilach!!
Bartek - NinoVeron
05-05-2010, 03:02
również gratuluję! :)
Gratulacje!! Twoje życie teraz zmieni się o 180 st. ;-)
Pozdr.
grudzinsky
05-05-2010, 07:53
moje zycie zmienilo sie o 180 st. w momencie gdy poznalem moja zone ;) synek juz niczego nie zmieni...chyba, ze doda mi sil na popoludniowe z nim igraszki :D
podziekowal w imieniu zony i synka jak i we wlasnym :)
pozdro!
Tez jestem mikolaj :D Mikolaje zawsze razem xd !
no i oczywiscie gratuliren !
grudzinsky
05-05-2010, 16:24
synek z mama dzisiaj wracaja :D
jego pierwszy lot samolotem...ciekawe czy mu sie spodoba? ;)
za godzine laduja :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
sumerian_pl
05-05-2010, 17:24
Gratulacje!
gratulacje - teraz dopiero zacznie się jazda - też mam córę z 1 maja - strasznie leniwa ;)
winszuje Kolego :) :) :)
najlepsze zyczenia dla Zony i duzo usmiechu i zdrowka Mikolajowi :!: :) :) :)
ps zazdroszcze ojcostwa :D
grudzinsky
05-05-2010, 22:37
odstawilem synka i mame pod opieke poloznych w lokalnym szpitalu. zona ciezko zniosla porod. normalnie daja znieczulenie, ale w jej przypadku obylo sie bez, bo lekarz stwierdzil, ze jest zbyt pozno na znieczulenie i rodzila bez...a 4650g "wycisnac" nie bylo latwo...
dzisiaj zona w koncu porzadnie sie wyspi od porodu, bo polozne biora bobasa do swojej kanciapy na cala noc i beda go karmic, nosic na raczkach (synek w nocy nie spi :D )
w sobote rano przywoze rodzinke do domu :D i od tej chwili juz na zawsze bedziemy razem :mrgreen:
dzieki za wszystkie mile slowa :)
zona przeczyta watek jak tylko wroca ze szpitala...a moze raczej powinienem napisac - z pensjonatu ;)
nightelf
05-05-2010, 22:39
Gratulacje :-) Dla Ciebie i Małżonki :-)
grudzinsky
07-05-2010, 19:29
dzieki :)
juz jutro synek wraca do domu :):):):):):):):):):):):):):) i bede go miec calego dla siebie :D
dzieki :)
juz jutro synek wraca do domu :):):):):):):):):):):):):):) i bede go miec calego dla siebie :D
Skonczysz się cieszyć jak zaczniesz wstawać w nocy co 2 godziny do syna :mrgreen:
Skonczysz się cieszyć jak zaczniesz wstawać w nocy co 2 godziny do syna :mrgreen:
Nie skończy!
A na pewno nie po 17 dniach ;)
Nie skończy!
A na pewno nie po 17 dniach ;)
Pogadamy za parę miesięcy :)
grudzinsky
08-05-2010, 01:23
Skonczysz się cieszyć jak zaczniesz wstawać w nocy co 2 godziny do syna :mrgreen:
to nie ja bede wstawal tylko zona ;) ja bede zabieral synka na plenerki 2 godzinne :D
no to co nie dobre sie skonczylo ;) wlasnie wrocilem z trzeciego pepkowego :D ale czas spac, bo rano trzeba przygotowac dom na przybycie rodzinki :)
rano dam zonie watek do przeczytania :)
podziekowal :)
Gratulacje od taty Kacperka. Od razu życie nabiera sensu i zastanawiamy się co robiliśmy kiedy tego szkraba nie było z nami :)
Pogadamy za parę miesięcy :) u mnie na szczęście było to tylko trzy. Potem jak zasypial o 18tej to budził się dopiero o 5 nad ranem, także głowa do góry :)
grudzinsky
08-05-2010, 09:32
Mikolaj ma juz 7 dni :)
z nim jest tak, ze w ciagu dnia ciezko goscia wybudzic do cyca, czasami spal od 10 rano do 18 ;) niestety ruchliwy robi sie dokladnie o 22 i nie ma cwaniaka, ktory goscia uspi, nawet po karmieniu...doba mu sie poprzestawiala i dzisiaj tata wprowadza w zycie plan "nocne spanie" :D
Gratulacje od taty Kacperka. Od razu życie nabiera sensu i zastanawiamy się co robiliśmy kiedy tego szkraba nie było z nami :)
u mnie na szczęście było to tylko trzy. Potem jak zasypial o 18tej to budził się dopiero o 5 nad ranem, także głowa do góry :)
Nie rozmawiamy o wyjątkach i aniołach :razz:
PS. Nie każdy może mieć takie szczęście. Ja przy pierwszym synu nie miałem, zobaczymy jak to będzie przy drugim :)
grudzinsky
12-05-2010, 14:18
heh moj synek jak na razie dal sie we znaki dopiero dzisiaj w nocy. wiercil sie strasznie i chrzakal cala noc. dopiero o 5 rano goscia zneutralizowalem i zona i ja moglismy spokojnie dospac...inna sprawa, ze ja w salonie na kanapie, a synek w wozku obok mnie :D jak przez caly dzien synek nie daje znakow zycia, tak po 21 bateryjki ma naladowane na 200% i czasami do 1 w nocy nie mozemy go zneutralizowac ;)
a za kilka chwil idziemy na pierwszy spacer :)
Kurcze. Gratuluje. :) Ja sie wczoraj dowiedzialem ze bede ojcem. Jeszcze do mnie nie dotarlo ale jestem szczesliwy. :D
Gratuluję - mi zostało jeszcze 3 tygodnie i przewitam się z córeczką.
grudzinsky
19-05-2010, 00:06
Kurcze. Gratuluje. :) Ja sie wczoraj dowiedzialem ze bede ojcem. Jeszcze do mnie nie dotarlo ale jestem szczesliwy. :D
do mnie chyba jeszcze nie dotarlo, ze tata jestem :D ;)
Gratuluję - mi zostało jeszcze 3 tygodnie i przewitam się z córeczką.
gratulacje :) naprawde mile uczucie moc przytulic bobasa :)
grudzinsky
07-08-2010, 16:53
z okazji 100-dniowki ;) chcialem sie Wam pokazac :razz: co prawda 100 stuknie mi dopiero za 12h, ale kto by tam chcial przegladac forum o 4 nad ranem ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://orkneyphoto.com/DAW_6760.jpg)
Poważny wiek. :) Krzyczał chyba na Ciebie. ;)
grudzinsky
07-08-2010, 17:27
usmiechal sie do taty :razz:
Gratulacje!! Ciesz się tym że mały na razie je i śpi, potem się zacznie...
Hehe, trzy miechy, poważny facet :) Oby piękny sen trwał :)
grudzinsky
08-08-2010, 09:52
Gratulacje!! Ciesz się tym że mały na razie je i śpi, potem się zacznie...
spi to on tylko w nocy...w ciagu dnia przytnie sobie komara dwa razy i to wszystko. na cale szczescie ma swoje godziny na kimanko, wiec spokojnie z zona mozemy obiad zjesc :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.