PDA

Zobacz pełną wersję : Wacken Open Air - czy ktoś był?



Zbigniew
29-04-2010, 21:26
Hej,

Tak pytam, bo kurde przejechałbym się. Z interesujących mnie będzie Orphaned Land, Cannibal, Immortal, Ishahn, no może Slayer też i Voivod, jeżeli chodzi o emerytów :D

Ktoś był ? Jak to wygląda ? Hmm ?

Z :twisted:

badi
05-05-2010, 17:26
a nie jest juz dawo wysprzedany przypadkiem?

Zbigniew
05-05-2010, 17:28
Pewnie tak. Jak zwykle budzę się w cholerę za późno :(

badi
08-05-2010, 12:05
rozwaz brutal assault, blisko, tanio, jest opcja na hotel, organizacyjnie mistrzostwo.

ja no... lubie lozko i ciepla wode, szukam osoby, ktora chce pojechac "na bogato" - hotel te sprawy ;]