Zobacz pełną wersję : MP4 na prezent ale jakie?
Mam pytanko, bo chciałem kupić na prezent mp4 tak do dwóch paczek tylko, co kupić żeby kompromitacji nie było ?
Tak żeby miał ekran ok 3", kodeki do filmów i sobie z nimi radził, dość dobry dźwięk itp.
Nie wiem, co powinien mieć jeszcze mp4, na co zwracać uwagę ?
Jakaś firma do polecenia ?
Rafał_Sz
28-04-2010, 09:25
iriver LPlayer 2GB
a PENTAGRAM Eon Cineo GOLD 2GB P 5119 może być ?
Polecę sprzęt firmy Iriver oraz Sony.
Rafał_Sz
28-04-2010, 11:05
a PENTAGRAM Eon Cineo GOLD 2GB P 5119 może być ?
Prawie fajny, mam taki z 8 giga. Jednak ma poważną wadę, mianowicie najbardziej możliwie posr... obsługę. Po kij oni to tak rozwiązali, pewnie sami nie wiedzą. Jego wielką zaletą jest spory i czytelny ekran i "atomowa" bateryjka.
Iriver. Polecam Clixa 2 - ma najlepsze radio.
Sorry, ale jeśli miałbym się czepiać, to nie ma czegoś takiego jak MP4.
MP4 to format zapisu, a raczej żaden z tych odtwarzaczy go nie odtwarza, ale do rzeczy....
Czy jesteś pewien, że potrzebujesz tych bajerów typu filmy?
Na 3 calowym wyświetlaczu i tak za wiele nie zobaczysz.
Do tego za tę cenę (200 zł) nie kupisz nic, co dawałoby naprawdę dobre efekty.
Musisz się zdecydować, czy chcesz dobre brzmienie, czy bajery typu filmy itp.
Ja swego czasu przerabiałem 4 odtwarzacze, nie mówiąc już o tych, które przedtem testowałem.
I co do Irivera, to muszę powiedzieć, że jestem mocno zawiedziony.
Kupiłem nowego E100 niecałe dwa lata temu.
Po paru miesiącach zaczął mieć problemy z softem.
Zaniosłem do serwisu i było ok.
Teraz coś się rozwaliło przy złączu słuchawkowym i idąc ulicą lewa słuchawka raz się wyłącza, a raz włącza, tak że co krok mam zamiast stereo dźwięk mono.
Jeśli już szukasz jakiegoś kombajnu (ale naprawdę radzę się nad tym dobrze zastanowić) pomyśl o Cowonie D2.
Całkiem dobrze gra taki maluszek jak Iriver T60, ale to tylko zwykły player, filmów na nim nie obejrzysz.
Napisz jeszcze, ile potrzebujesz miejsca dyskowego, czy ma mieć wejście na karty, jakie formaty odtwarzać?
Ja np: nie kupiłbym już playera, który nie odtwarza formatu Flac.
Tak naprawdę to prezent dla mojej chrześnicy ma kilkanaście lat
Nie śledzę tematu więc dlatego pytam, nie chcę kupić jakiejś lipy ;)
Jakoś ten Pentagram mi przypadł do gustu bo Irivery mają małe ekraniki a myślę ,że sprytna nastolatka poradzi sobie z opornym menu.
Ja mam w telefonie 3,8" więc 2,2" wydaję mi się takie tycie :)
Uwierz mi na słowo, nie pchaj się w Pentagramy.
Nie wiem, na ile twoja siostra ma wyczulony słuch, ale te odtwarzacze to takie chińskie podróby za 50 zł tylko w ładniejszej obudowie.
Proponuje ci wejść na forum mp3store (http://www.forum.mp3store.pl/).
Znajdziesz tam naprawdę wiele porad i sądzę, że tam ci pomogą.
Dla dziewczynki np: fajne są irivery w kształcie głowy myszki miki (swego czasu robiły furrorę).
Bardzo dobrym wyborem jest też Ipod, ale to już wyższa półka.
Cowon D2 jest super, ale trzeba do niego dobrać odpowiednie słuchawki, żeby uzyskać cały muzyczny potencjał jaki w nim drzemie. Oglądanie filmów do najprzyjemniejszych nie należy (mały ekran). Radio jak radio, działa. Innych rzeczy (flash, notatnik) nie używałem, więc się nie wypowiadam. Możliwość włożenia karty SD jest bardzo dużym atutem.
Generalnie lektura forum.mp3store.pl jest jak najbardziej wskazana. Jeśli prezent ma być muzycznym spełnieniem, to Cowon D2 (lub jakiś jego następca, ale to trzebaby poczytać). Jeśli ma tylko wyglądać, to pewnie znajdzie się jakiś iriver tudzież ipod, czy np taki czerwony sony :).
Tak naprawdę to prezent dla mojej chrześnicy ma kilkanaście lat
Masz tak stary odtwarzacz MP4?:shock:
Ekonecie, wybacz, że ubiegłem ;)
wonito, dobry dźwięk dla nastolatki? Kup taki który ma ładną obudowę...
mam irivera za jakieś punkty z plus5 - muszę powiedzieć, że na dołączanych słuchawkach jakość dźwięku jest niesamowita...byłem bardzo zaskoczony (na plus).
niestety filmy są odtwarzane w jakimś dziwnym formacie, znalezienie w necie programu do przerabiania zwykłych fimów na ten format irivera to nie lada wyzwanie...ale to może tylko w moim modelu tak jest.
swoją drogą - pomyślałbym nad innym prezentem. takie cuda szybko lądują w szufladzie. może lepsza będzie biżuteria?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.