PDA

Zobacz pełną wersję : Trójkowy wątek koncertowy



Obi
27-04-2010, 15:25
Coby nie tworzyć nowych wątków. Linki do koncertów będę wrzucał tutaj :)
NEW TRIO
http://chomikuj.pl/Obi/Koncerty+w+Tr*c3*b3cje/New+Trio

Oczywiście jak się skończy transfer dawajcie znać :)

Rubber Duck
27-04-2010, 22:14
Kurcze, dzięki wielkie za ten koncert. Przegapiłem w radiu.:lol:

Obi
27-04-2010, 22:30
oj ja też... jak będą w Śremie to zapraszam :)

Obi
02-05-2010, 21:55
Polski Top Wszechczasów
http://chomikuj.pl/Obi/Polski+TOP+Wszech+Czas*c3*b3w+w+PR3+2010
jak skończy się transfer dać znać :) I oczywiście dzisiejszy baronowy Top będzie jutro :)

Obi
03-05-2010, 21:34
Wczorajsza część Topu jest już do ściągnięcia z chomika :) poza tym nowa porcja transferu też :) bo się skończył, a ja nie zauważyłem... teraz już jest

Obi
05-05-2010, 00:33
Ostatnia część Topu jest już na chomiku :D od wczoraj ściągnięto 13GB :D jak zabraknie transferu to pisać dołożę :)

Obi
10-05-2010, 13:23
Laboratorium i koncert z soboty na chomiku do ściągnięcia :)
http://chomikuj.pl/Obi/Koncerty+w+Tr*c3*b3cje

mypod
10-05-2010, 15:05
Hmm...
A dałbyś radę coś dziś nagrać?
Bo ma być dziś z okazji 50 urodzin Bono o U2 w „Manniaku po ciemku” (22.00-23.00).
Z góry dziękuję :)

Obi
10-05-2010, 15:58
zobaczę jak będzie z czasem :) a jak nie to postaram się, żeby ktoś to nagrał :)

mypod
10-05-2010, 16:08
zobaczę jak będzie z czasem :) a jak nie to postaram się, żeby ktoś to nagrał :)
Ok, dzięki :)

Obi
10-05-2010, 20:33
Już wiem, że Mann będzie na pewno nagrany :)

Obi
11-05-2010, 09:12
U2 u Manna :)
http://chomikuj.pl/Obi/Tr*c3*b3jkowo

mypod
11-05-2010, 13:18
Dzięki :)

baqers
12-05-2010, 14:04
Obi jesteś mistrz. Dzięki!

Darek Jankowiak
12-05-2010, 14:18
Obi da radę ściągnąć jeszcze Laboratorium ?

Obi
12-05-2010, 19:19
Macie i bierzcie z tego co Wam potrzeba :) już można sobie pobierać :)

!AGresT
13-05-2010, 02:55
Można liczyć, że niedzielny Bukartyk także zawita?

elanek
13-05-2010, 07:56
Można liczyć, że niedzielny Bukartyk także zawita?

Ajaj! Byłoby bombowo!

Obi
13-05-2010, 09:12
Zapewne :) Co prawda ja będę na "zlocie erasmusów" ciężko pracował, ale nagra się na pewno :)

!AGresT
13-05-2010, 10:08
To radość. Nie mogę się od niego ostatnio uwolnić - wydał naprawdę świetną płytę.
Swoją drogą posłucham w niedzielę na żywo.

gregory_21
15-05-2010, 18:23
Czy można prosić o dołożenie transferu?
Chciałbym przygarnąć chomika zwanego U2 u Manna ;)

Z góry dziękuję ;)

velaskez
16-05-2010, 20:41
Słucham właśnie tego koncertu i chce go na dyszku! :D

Obi
16-05-2010, 23:16
Będzie pewnie jutro :)

!AGresT
16-05-2010, 23:19
Koncercik przedni.
Nie masz jakiś wejść, co by nagrywać też cześć nieemitowaną?

Obi
17-05-2010, 11:51
Ciężko :( Temat jest trudny... Ale będę drążył czy może Trójka zacznie nagrywać miks z konsolety. Bez większego masteringu i udostępniać jako podcasty. Jak na razie pewnie będzie tak jak jest :) A co do Bukartyka zawsze możemy sobie na którymś zlocie zrobić koncert Piotra :D Link do zapisu koncertu :) Zwykle będzie tak, że koncerty będą lądować w poniedziałki.
http://chomikuj.pl/Obi/Koncerty+w+Tr*c3*b3cje/Piotr+Bukartyk

!AGresT
17-05-2010, 12:21
Nie wiem jak to technicznie wygląda, ale wczoraj, do samego końca prowadzili rejestrację video - ciekawe, czy online też przerwali o 21.
Pliczek już spływa - wielkie dzięki, jak zwykle.

Adam

Obi
14-06-2010, 14:20
Yankel Band i koncert Ani są już w katalogu koncertowym

elix
15-06-2010, 08:43
Nie wiem jak to technicznie wygląda, ale wczoraj, do samego końca prowadzili rejestrację video - ciekawe, czy online też przerwali o 21.


Też byłem tym zaskoczony (bardzo pozytywnie). Oglądałem sobie koncert Ani w wersji video bo stream trójki coś mi nie działał cały dzień. Z tego też powodu nie mogłem sobie nagrać. Na szczęście...


Yankel Band i koncert Ani są już w katalogu koncertowym

Dzięki Obi :)

Obi
20-06-2010, 23:39
Jeszcze nie ma nagrania... ale będzie :)
Ja chciałem tylko napisać, że znowu będę robił koszulki CSMu :)
Link do info zamieszczam poniżej :) Dla wiadomości. Ja i nikt na tym nie zarabiamy, wszystko po kosztach! W razie pytań mailować :)
http://csm.info.pl/?page_id=16

R
21-06-2010, 09:15
oj nie wiem czy beda fani taj kociej muzyki... na zywo bylo ciekawe, ale gdybym sluchal w radio to max 45s. :mrgreen:

!AGresT
02-07-2010, 19:35
Wczorajsza i dzisiejsza transmisja Pearl Jam będzie?
Byłem, szalałem, szczęśliwy wróciłem - byli naprawdę w świetnej formie i taki koncert też zagrali.
Jak by jeszcze zagościł w odtwarzaczu, to już w ogóle miód.
Tak przy okazji - Ben Harper and Relentless7 - rewelacja! Płyta z koncertu w Montrealu nie opuszcza odtwarzacza.

Lemür
02-07-2010, 19:55
Wczorajsza i dzisiejsza transmisja Pearl Jam będzie?

Tu masz namiastkę (http://recenzent.blox.pl/2010/07/Opener-2010-dzien-pierwszy-Pearl-Jam-video.html).Obi ,biorąc pod uwagę ten (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=1819908) zakurzony wątek, chyba nie nagr(a/ywał) bo jest na miejscu. Tricky też wczoraj dał radę :) tak offtopując.

Obi
13-07-2010, 13:40
Pojawiły się nowe nagrania... m.in. voo voo i raz dwa trzy z innych brzmień :)

shakin
13-07-2010, 21:14
Obi, kilka lat temu był w Trójce koncert Lenny Valentino w studiu Osieckiej. Nie wiesz gdzie go można znaleźć?

niezarejestrowany
13-07-2010, 21:31
co prawda nie jestem obi ale szukajac innego koncertu znalazlem to o co prosisz Lenny Valentino Trójkowy Ekspress (http://www.megaupload.com/?d=Y203Y6ET)

shakin
13-07-2010, 23:12
Kolego niezarejestrowany, nawet nie wiesz jaką mi sprawiłeś przyjemność. Już za 3 tygodnie zobaczę ich na Off Festivalu w Katowicach - dla mnie to rockowe wydarzenie roku!!!

Obi
13-07-2010, 23:21
ano w końcu zagrają... mnie nie będzie niestety tam :(

shakin
07-08-2010, 12:10
Obi, wczoraj byłem na Lenny Valentino na Off-ie. Koncert był transmitowany w Trójce. Nie orientujesz się, czy jest już w sieci do pobrania?

Obi
07-08-2010, 18:53
Jak już będę miał na chomiku to napiszę, że jest :)

!AGresT
07-08-2010, 22:25
Wracając do koncertu życzeń - podobno Męskie Granie był w Trójce. Jeśli to prawda, to Ty już wiesz co...

Obi
08-08-2010, 01:15
http://chomikuj.pl/Obi/Koncerty+w+Tr*c3*b3cje/M*c4*99skie+Granie+w+Tr*c3*b3jce
Męskie Granie :)
A Lenny też będzie jakoś na początku tygodnia :)

!AGresT
08-08-2010, 11:14
Wielkie Dźwięki
Niech Moc będzie z Tobą!




A Dinosaur Jr. z off'u?

shakin
08-08-2010, 13:02
Byłem na Dinosaur Jr. i szczerze mówiąc nie rozumiem tej muzyki. Natomiast bardzo żałuję, że nie byłem na 3moonboys, bo dopiero po koncercie zainteresowałem się tą kapelą - rewelacja!!! Dla zainteresowanych podaję link do ich strony (można tam odsłuchać kilku utworów): http://www.3moonboys.com/. Jeśli ktoś lubi np. Radiohead to też polubi 3moonboys.

Obi
08-08-2010, 22:48
zapewne będą różne rzeczy off festiwalowe :) ale muszę się ogarnąć, bo miałem cały weekend turniej petanque i sporo pracowałem, więc jak będę już miał podeślę link :)

Obi
10-08-2010, 16:39
OFF na chomiku już jest :-)
http://chomikuj.pl/Obi/OFF+Festival

!AGresT
10-08-2010, 22:42
Wiem, że marudzę, ale czy mógłbyś rozszyfrować, co jest w której części?

shakin
11-08-2010, 15:33
Tak, marudzisz. Poza tym to już szczyt lenistwa. Mało, że Obi nagrywa i umieszcza w sieci, to jeszcze coś się komuś nie podoba. Może jeszcze ma podać wykonawców, tytuły piosenek, albumy z których pochodzą, rok ich wydania i nazwę labelu, który je wydał. !AGresT, z całym szacunkiem, ale to trochę chamskie z Twojej strony.

shakin
11-08-2010, 15:34
Aha, dzięki Obi. Dobra robota!!!

mypod
13-08-2010, 18:39
Obi, nagrywasz może dzisiejszy koncert dla Bogatyni prowadzony przez Andrusa?
Bo zasnąłem i pół przegapiłem ;/

Obi
13-08-2010, 19:09
Spoko bydzie Panowie i Panie bydzie :D
póki co obejrzyjcie co nasza lokalna TV zrobiła kawałek materiału o naszej Złombolowej akcji :D
KLIK LINK (http://www.tvsrem.com/s/f/player.swf?&vdo=/v/201008_022.flv&advert=/v/r-wiadomosci.flv&autoplay=true&sound=80&tracker=informacje/wiadomosci/2008&)

puchbeary
04-09-2010, 12:46
Kolego jeśli nagrasz dzisiejszy koncert Projektu Wołodia to będziesz miał u mnie taką flachę jaką tylko będzie mnie stać żeby Ci kupić. Z góry dziękuję.

!AGresT
09-11-2010, 18:49
Odgrzewam, żeby przekazać:
http://www.polskieradio.pl/9/201/Artykul/274120,Magda-Jethon-szefowa-Trojki

mypod
09-11-2010, 19:52
A ja Wam polece benefis Wojciecha Manna ;)
http://www.polskieradio.pl/9/201/Artykul/270755,Benefis-Wojciecha-Manna-tak-bylo

Obi
19-01-2011, 11:08
http://chomikuj.pl/Obi/NNN
tutaj jest Lao Che,o które była prośba.
hasło: nikoniarze

niezarejestrowany
19-01-2011, 14:49
dzieki wielkie :-)

Angarel
22-01-2011, 14:04
dziękujęmy... :) Jesteś WIELKI :)

matyjasz
22-01-2011, 15:24
Przepraszam za off-topa, czy coś pozmieniali na stronie trójeczki? Mogłem słuchać kilka miesięcy temu a teraz nie mogę :( - Chrome/W7
Niby pluginy wszystkie są, żadnego błędu, po prostu nic się nie dzieje, jak klikam 'słuchaj'.

ku6i
22-01-2011, 23:29
Spróbuj tego: http://www.polskieradio.pl/Player (kliknij z lewej nazwę stacji).

matyjasz
23-01-2011, 15:09
Działa! Nie posiadam się! :D
Dzięki kubi ;)

ku6i
23-01-2011, 16:22
Niezamaco :) A jak masz alergię na takie flashowe wynalazki to polecam Screamer Radio. Można nawet sobie nagrywać audycje do MP3 (niestety tylko "ręcznie", ale widziałem gdzieś dodatek do "planowego" nagrywania).

matyjasz
24-01-2011, 20:34
Popaczy siem :) dzieki

aldo1991
29-01-2011, 19:22
Nagranie wczorajszego koncertu Pink Freudów i Kim Nowak - poszukiwane, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!!!

Obi
29-01-2011, 21:25
nie pękać :D będzie niedługo... ino wczoraj robiłem koncert Laboratorium i nie było czasu :D poza tym zrobiliśmy nagranie wszystkich śladów tego koncertu :) niedługo mixy i będzie koncertowe DVD bo lokalna TV zrobiła to na 5 kamer :D

miron19j
29-01-2011, 21:49
nie pękać :D będzie niedługo... ino wczoraj robiłem koncert Laboratorium i nie było czasu :D
a Laboratorium zapodasz? ;-)

Obi
29-01-2011, 23:15
jak będzie zrobione to coś wymyślimy w tej kwestii :)

Obi
01-02-2011, 20:07
http://chomikuj.pl/Obi/NNN
tutaj leci koncert Kimów i Pink Freud :)
pass to nikoniarze :)

ku6i
01-02-2011, 21:11
Obi, czy aby na pewno upload się udał, bo niestety nie widzę pliku z koncertem :(

Obi
01-02-2011, 21:33
taaa reset neo :( będzie na rano :D 20mb/s będę miał dopiero pod koniec tygodnia :D

ku6i
01-02-2011, 21:35
Spoko, nie spieszy się.

Obi
02-02-2011, 10:52
Że już jest :D

ku6i
02-02-2011, 11:33
Się ściąga się :) Dzięki!

niezarejestrowany
13-02-2011, 23:37
Obi powiedz, że nagralłeś dzisiejszy koncert Wawa2010.pl
i powiedz, że udostępnisz do ściągnięcia

Obi
14-02-2011, 00:47
Spokojnie :D oddychaj :) Będzie będzie :)

Obi
08-03-2011, 22:33
Brodka jest w folderze z koncertami :)
http://chomikuj.pl/Obi/NNN

Obi
09-03-2011, 12:28
Brodka jest w folderze z koncertami :)
http://chomikuj.pl/Obi/NNN

EDITE:

Soyka jeszcze się znalazł w folderze :)