PDA

Zobacz pełną wersję : ELFO MIQRO PRO 250 czy warto???



bilas
26-11-2006, 23:04
WItam was serdecznie to moj pierwszy post od 26 lat mam problem i chcialem prosic o pomoc - jeste na kupnie lampy studyjnej , do 1500 zl znalazlem ELFO MIQRO PRO 250 istotne dlamnie jest to czy swiatlo modelujace dobrze oddaje to co bedzie po blysku ( swiatlocien i kolor) oraz jak wyglada sprawa z softbox do tej lampy . Przeczytalem ze klosz jest na stale , ocjonalny ogr. softbox jest maly a uniwersalnych sie boje bo podobno gorsza jakosc ..... i co sadzicie na temat BOLING BL 600 ST ( podobna cena) Bardzo prosze o rade pozdrawiam Marcin

Czornyj
26-11-2006, 23:33
Miqro to mała lampka do fotografii identyfikacyjnej w małym pomieszczeniu. Nie założysz na to nic poza dedykowanymi modyfikatorami - bo pomijając kwestię odbłyśnika - łącznik ze statywem jest wyjątkowo dupiany i po prostu nic większego raczej nie utrzyma. Co do światła modelującego, to nie sądzę by mogły tu wystąpić jakieś kolosalne różnice - oczywiście poza temp. bieli.

Gawronnek
26-11-2006, 23:41
zadałem podobne pytanie o Bolingi, ale cisza, jednak na innym forum zdecydowanie mi odradzili, ponoć jeśli chodzi o jakość to już są lepsze lampy z Funsportu, ale to nie moją opinia, sam zbieram informacje na ten temat