PDA

Zobacz pełną wersję : III warsztaty - zgubione/znalezione



holka
17-04-2005, 23:31
* Podczas sprzątania w siedzibie znalazł się szary sweter - wg naszych domyslow nalezy do Kacperka - jesli tak, prosze o kontakt na PW zebym wiedziala, gdzie odeslac.
* Oprocz tego brak odpinanej czesci paska Matina [o ile nic nie pokrecilam] zglosil mi rowniez MichalP - jesli ktos trafi na ten pasek w swojej torbie foto lub tej z ciuchami proszony jest najuprzejmiej na swiecie o kontakt z jego prawowitym wlascicielem:)
* Trafilam rowniez na jakis czarny dekielek/przykrywke - nie wiem co to - moze przykrywka od kubka termicznego...
* stalowy kubas tez szuka wlasciciela - czeka umyty :)
* jedna czarna skarpetka tez czuje sie samotna :)

to wszystko, co po wstepnych ogledzinach napotkaly moje oczy... jutro dokladniejsze sprzatanie, wiec moze jeszcze cos sie znajdzie...


pozdrawiam wszystkich roztargnionych...

Keyser Soze
17-04-2005, 23:44
...kubkami wymienimy sie wiesz kiedy (Twoj nadal tkwi w moim plecaku) ;) ...

nevton
18-04-2005, 00:51
supermyszko za wszystko co tam robilas

chwila wytchnienia

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.nevton.neostrada.pl/forum/wytchnienie.jpg)

holka
18-04-2005, 00:55
rzuce, rzuce to paskudztwo, zobaczycie!!
zdziwicie sie! :)


i jak tu sie czuc bezpiecznie i spokojnie na tych warsztatach?? ciagle ktos na czlowieka poluje z aparatem.... :D spokojnie wypalic nie mozna...

nevton
18-04-2005, 01:12
ja nie polowalem - ja tylko lufe od rocznika porzyczylem :)

poza tym to moja jedyna fotka z warsztatow...

holka
18-04-2005, 01:16
no wlasnie, cos malo tych fotek z warsztatow - przynajmniej na obecna chwile...

Keyser Soze
18-04-2005, 01:19
...nevton, gratuluje ujecia ;)
dla mnie to Keyser Soze w wersji zenskiej ;) a WujekX moze to potwierdzic zdjeciem w wersji meskiej...

nevton
18-04-2005, 01:28
dla mnie to Keyser Soze w wersji zenskiej ;) a WujekX moze to potwierdzic zdjeciem w wersji meskiej...

nie zakumalem :?

Keyser Soze
18-04-2005, 01:37
...ech, sorry nevton, powinienem podac linka, ale z niewiadomych przyczyn nie moge znalezc tego zjecia tam gdzie bylo - trza bedzie WujkaX poprosic...

MichalP
18-04-2005, 08:27
* Oprocz tego brak odpinanej czesci paska Matina [o ile nic nie pokrecilam] zglosil mi rowniez MichalP - jesli ktos trafi na ten pasek w swojej torbie foto lub tej z ciuchami proszony jest najuprzejmiej na swiecie o kontakt z jego prawowitym wlascicielem:)


:arrow: Bardzo dziekuje za pamiec. I chcialem przeprosic za zamieszanie. Pasek mam - znalazl sie. Tak jak przypuszczałem zawinał sie w drugim plecaku.

carloos
18-04-2005, 09:09
Bardzo dziekuje za pamiec. I chcialem przeprosic za zamieszanie. Pasek mam - znalazl sie. Tak jak przypuszczałem zawinał sie w drugim plecaku.

No, żeby to było ostatni raz! ;)

a_sawicz
18-04-2005, 10:42
normalnie czad - ta samotna skarpetka jest na szczęście nie moja ;)

szymony
18-04-2005, 11:34
Nie przejmuj się tym dekielkiem. To najprawdopodobniej mój. A jest to zaślepka zaworu gazowego od mojego Qńa. Zaostała oddzielona od reszty pojazdu, podczas dzwonu, który zaliczyłem gdy jechałem na warsztaty.

holka
18-04-2005, 13:34
dobrze, dekielek od qnia bedzie w takim razie czekal, az go odwiedzisz i przygarniesz :)

groseb
18-04-2005, 21:08
Supermyszko jak będziesz rzucać to daj znać jakimi sposobami , może i mnie się w końcu uda.

vuki
19-04-2005, 18:11
Podczas sprzątania w siedzibie znalazł się szary sweter - wg naszych domyslow nalezy do Kacperka

to juz staje sie tradycja, ze ktos zawsze cos zostawi :D
bielizne wszyscy maja? :mrgreen:
a gdzie jest "zakrecony" Kacperek i jego fotki? :wink:
co mu zrobiliscie?

kacperek
19-04-2005, 18:12
Kacperek jak przystalo na dobrego duszka chcial zrobic prezent ale go nie docenili, a fotek jemu nie da sie zrobic w koncu jest przezroczysty ;)

mariusz
19-04-2005, 18:14
zakaz wnoszenia napojów objętych akcyzą rozwiązałby chyba sprawę :D

sailor
21-04-2005, 11:39
echhh a ja nadal czekam na dekielek od kita zostawiony na poprzednich warsztatach .. razem z koszulka sun ktora nie wiem jakim sposobem sie zapodziala .. moze przygarne skarpetke w ramach wymiany odziezy :DDDDD

WujekX
22-04-2005, 18:24
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wikings.pl/~archie/rozne/images/stare02.jpg)

A oto zdjecie, ktore chcial zobaczyc Keyser Soze. Przepraszam, ze zarzucam dopiero teraz -niestety jestem troche "miedzy-swiatami" - elo dla nikonowskiej braci

-Wujekx