PDA

Zobacz pełną wersję : Novika w Trójce



Obi
23-04-2010, 13:46
No to macie :)
Jak się skończy transfer dać znać w wątku to dołożę więcej :)
http://chomikuj.pl/Obi/Koncerty+w+Tr*c3*b3cje/Novika

gregory_21
23-04-2010, 19:47
Dzięki wielkie Mistrzu ;)

hubik
23-04-2010, 21:04
Ja również dziękuję Ci o Wielki Chomiku! ;-)

Obi
23-04-2010, 23:43
OBI-ku? :) Nie ma sprawy chłopaki :) Ja czekam, aż Gorillaz zagra koncert w Trójce :] bo nowa płyta mnie ogarnęła, pochłonęła, wciągnęła, zmięła i pewnie długo nie wypluje :D Ale Novika też dobra...

marszull
24-04-2010, 12:13
gorillaz super, kasia bardzo fajna, a ja glupi zapomnialem o tym koncercie :-(

Obi
24-04-2010, 14:24
co po niektórzy już założyli, że zawsze koncerty u mnie będą to się już nie martwią tym, że nie mogą słuchać, bo później i tak posłuchają :)