Zobacz pełną wersję : Novika w Trójce
No to macie :)
Jak się skończy transfer dać znać w wątku to dołożę więcej :)
http://chomikuj.pl/Obi/Koncerty+w+Tr*c3*b3cje/Novika
gregory_21
23-04-2010, 19:47
Dzięki wielkie Mistrzu ;)
Ja również dziękuję Ci o Wielki Chomiku! ;-)
OBI-ku? :) Nie ma sprawy chłopaki :) Ja czekam, aż Gorillaz zagra koncert w Trójce :] bo nowa płyta mnie ogarnęła, pochłonęła, wciągnęła, zmięła i pewnie długo nie wypluje :D Ale Novika też dobra...
marszull
24-04-2010, 12:13
gorillaz super, kasia bardzo fajna, a ja glupi zapomnialem o tym koncercie :-(
co po niektórzy już założyli, że zawsze koncerty u mnie będą to się już nie martwią tym, że nie mogą słuchać, bo później i tak posłuchają :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.