Zobacz pełną wersję : Plusy i Minusy bycia Fotografem-Fotoreporterem
gregzorba
23-04-2010, 07:12
Może teraz jako że już po żałobie narodowej, nikt nie usunie mi tego Slajdu. Wcześniej go zamieszczałem, no ale widocznie kogoś uraził, więc wstawiam go ponownie, na poprawę humoru.
Oto slajd na którym widać Plusy i Minusy bycia Fotografem-Fotoreporterem
http://rapidshare.com/files/375003377/Zawod_Fotograf.pps
Mile widziane opinie....
Weź to na jakimś normalnym serwerze umieść.
Heheh dobre ;p
ja mam rapida zablokowanego przez dostawce wiec ... po co tu wchodzilem?
gregzorba
23-04-2010, 08:01
ja mam rapida zablokowanego przez dostawce wiec ... po co tu wchodzilem?
od czego sa serwery proxy?
jacek.gold
23-04-2010, 08:08
to zestaw słynnych w sieci zdjęć tak że kto nie widział tu to widział na pewno gdzie indziej
w dziale humor było kilka razy tak że bez straty dla ludzkości można wątek w kosmos wysłać
gregzorba
23-04-2010, 11:53
to zestaw słynnych w sieci zdjęć tak że kto nie widział tu to widział na pewno gdzie indziej
w dziale humor było kilka razy tak że bez straty dla ludzkości można wątek w kosmos wysłać
Ale może nie wszyscy widzieli, a tutaj jest kompilacja wielu fotek w jednym slajdzie, więc nie bądź takim egoistą.
Ale może nie wszyscy widzieli, a tutaj jest kompilacja wielu fotek w jednym slajdzie, więc nie bądź takim egoistą.
Nie potrafisz tego wsadzić:grin: to chyba nic ważnego by tracić czas.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.