PDA

Zobacz pełną wersję : Plusy i Minusy bycia Fotografem-Fotoreporterem



gregzorba
23-04-2010, 07:12
Może teraz jako że już po żałobie narodowej, nikt nie usunie mi tego Slajdu. Wcześniej go zamieszczałem, no ale widocznie kogoś uraził, więc wstawiam go ponownie, na poprawę humoru.

Oto slajd na którym widać Plusy i Minusy bycia Fotografem-Fotoreporterem

http://rapidshare.com/files/375003377/Zawod_Fotograf.pps

Mile widziane opinie....

Mikee
23-04-2010, 07:36
Weź to na jakimś normalnym serwerze umieść.

Heheh dobre ;p

vuki
23-04-2010, 07:50
ja mam rapida zablokowanego przez dostawce wiec ... po co tu wchodzilem?

gregzorba
23-04-2010, 08:01
ja mam rapida zablokowanego przez dostawce wiec ... po co tu wchodzilem?

od czego sa serwery proxy?

jacek.gold
23-04-2010, 08:08
to zestaw słynnych w sieci zdjęć tak że kto nie widział tu to widział na pewno gdzie indziej
w dziale humor było kilka razy tak że bez straty dla ludzkości można wątek w kosmos wysłać

gregzorba
23-04-2010, 11:53
to zestaw słynnych w sieci zdjęć tak że kto nie widział tu to widział na pewno gdzie indziej
w dziale humor było kilka razy tak że bez straty dla ludzkości można wątek w kosmos wysłać

Ale może nie wszyscy widzieli, a tutaj jest kompilacja wielu fotek w jednym slajdzie, więc nie bądź takim egoistą.

Kalmar
23-04-2010, 13:42
Ale może nie wszyscy widzieli, a tutaj jest kompilacja wielu fotek w jednym slajdzie, więc nie bądź takim egoistą.

Nie potrafisz tego wsadzić:grin: to chyba nic ważnego by tracić czas.