PDA

Zobacz pełną wersję : To i ja się pochwalę



hackermuz
21-04-2010, 22:35
Jak tak się wszyscy na forum chwalą to i ja się pochwalę moim synkiem :D Na imię mu albert :) Dzisiaj jego pierwszy dzień w domu, mam nadzieję, że będzie rósł zdrowo :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zajda.art.pl/albert.jpg)

grudzinsky
21-04-2010, 23:22
to o ten krzak chodzi?

hackermuz
21-04-2010, 23:30
ej ej drzewko a nie krzak ok? ;)

nem
21-04-2010, 23:32
Powodzenie w hodowaniu. Bestie ponoć są wymagające.

nelchael
22-04-2010, 00:56
ekstracka marichłana... <weed weed>

thorcik
22-04-2010, 08:13
Dobra, to ja teraz wrzucę swoje rosiczki i spółkę ;oD

snakemaycry
22-04-2010, 08:20
Też taką miałem, nawet w identycznej doniczce. Chowało się ok dopóki nie spadły nań drzwi. Pomimo odratowania i niby dobrego stanu, chyba wstrząs psychiczny był za duży i niestety ostała mi się jeno doniczka ;(

frostic
22-04-2010, 09:05
tylko nie wypal go za szybko ;)

Larson
22-04-2010, 09:21
Bestie są strasznie wymagające. Też miałem podobnego i walczyłem z nim długo - w końcu mimo codziennego podlewania, dbania i gadania do niego po prostu wziął sobie i usechł :(

Imago
22-04-2010, 10:12
Ależ ładny :)
Niech się zdrowo chowa ;-)
Aż zatęskniłam za swoim Dżon Kill Billem (mały żonkil w doniczce z piaskiem) - eh usechł chyba z samotności ;)

wypass
22-04-2010, 11:38
drzewko mocno OK, ale zdjęcie jakieś takie...wstydź się! ;)

step.tom
22-04-2010, 13:47
Bestie są strasznie wymagające. Też miałem podobnego i walczyłem z nim długo - w końcu mimo codziennego podlewania, dbania i gadania do niego po prostu wziął sobie i usechł :(

Bo do każdej rośliny trzeba mówić. Pewnie Cię nie rozumiało bo ich język ojczysty trudny, oj trudny.;)

nem
22-04-2010, 13:50
Bo do każdej rośliny trzeba mówić. Pewnie Cię nie rozumiało bo ich język ojczysty trudny, oj trudny.;)

Dzwońcie do shao raz w tygodniu i oddawajcie słuchawkę drzewku :mrgreen:

Larson
22-04-2010, 21:50
Bo do każdej rośliny trzeba mówić. Pewnie Cię nie rozumiało bo ich język ojczysty trudny, oj trudny.;)

Cholewa! O tym nie pomyślałem.... Moja 4-letnia córka coś ostatnio przebąkiwała o japońskim... może to nie jest taki głupi pomysł. Tylko w przedszkolu go nie uczą z tego co wiem ;)

arachiusz
22-04-2010, 21:58
uważaj by mu się nie ulało :)

Marta Baranowska
22-04-2010, 21:59
Dobra, to ja teraz wrzucę swoje rosiczki i spółkę ;oD

pamiętaj że chcę od Ciebie jak będziesz przesadzał je :)

hackermuz
22-04-2010, 22:44
Mam nadzieję, że uda mi się nie zabić Albercika:)