PDA

Zobacz pełną wersję : Pęknięcie/zaciek na lcd w d300.



andion
21-04-2010, 19:25
Witam wszystkich

Kupiłam ostatnio na allegro nikona d300. Właśnie zauważyłam, że ma smugę przez cały ekran LCD, nie wpływającą na działanie ekranu (menu się pojawia, podgląd na żywo również) jednakże po przyjrzeniu sie widoczną. Gdy zrobiłam jej zdjęcie, na zdjęciu zobaczyłam dziwne pęknięcie widoczne również w świetle wykłej biurkowej lampki.

link do zdjęcia:
http://img709.imageshack.us/img709/7905/lcdp.jpg

Proszę powiedzcie czy spotkaliście się już z czymś takim? Co jest przyczyną i czy wpływać będzie na funkcjonowanie aparatu?

Nie wiem czy mam go reklamować - dałam za niego 3300 zł.

witold68
21-04-2010, 19:38
wyglada na pęknięcie LCD...smugi tez mam w swoim D300...

Paweł Kania
21-04-2010, 19:45
W moim D300 tez były leciutkie smugi/kurz - uszczelniane BODY :-P

Ale tutaj to raczej na 99% pęknięty LCD ( a skoro wyświtla to raczej jego szybka).

markB
21-04-2010, 19:57
Tu jest podwójne peknięcie + szorowanie ścierą (może wycieranie nadmiaru kleju?). To nie są smugi powstające w wyniku nieszczelności ekraniku. Jeśli sprzedawca nie informował o tym przed sprzedażą, masz pełne prawo do reklamacji.

rooner
21-04-2010, 20:25
Nie masz się nad czym zastanawiać - za 3300 kupisz pełnowartościowy aparat, bez w/w niespodzianek.
Reklamuj jak najszybciej.