andion
21-04-2010, 19:25
Witam wszystkich
Kupiłam ostatnio na allegro nikona d300. Właśnie zauważyłam, że ma smugę przez cały ekran LCD, nie wpływającą na działanie ekranu (menu się pojawia, podgląd na żywo również) jednakże po przyjrzeniu sie widoczną. Gdy zrobiłam jej zdjęcie, na zdjęciu zobaczyłam dziwne pęknięcie widoczne również w świetle wykłej biurkowej lampki.
link do zdjęcia:
http://img709.imageshack.us/img709/7905/lcdp.jpg
Proszę powiedzcie czy spotkaliście się już z czymś takim? Co jest przyczyną i czy wpływać będzie na funkcjonowanie aparatu?
Nie wiem czy mam go reklamować - dałam za niego 3300 zł.
Kupiłam ostatnio na allegro nikona d300. Właśnie zauważyłam, że ma smugę przez cały ekran LCD, nie wpływającą na działanie ekranu (menu się pojawia, podgląd na żywo również) jednakże po przyjrzeniu sie widoczną. Gdy zrobiłam jej zdjęcie, na zdjęciu zobaczyłam dziwne pęknięcie widoczne również w świetle wykłej biurkowej lampki.
link do zdjęcia:
http://img709.imageshack.us/img709/7905/lcdp.jpg
Proszę powiedzcie czy spotkaliście się już z czymś takim? Co jest przyczyną i czy wpływać będzie na funkcjonowanie aparatu?
Nie wiem czy mam go reklamować - dałam za niego 3300 zł.