Zobacz pełną wersję : Eyjafjallajokull - Boston BigPicture
Mam nadzieję, że nie było:
http://www.boston.com/bigpicture/2010/04/more_from_eyjafjallajokull.html
Świetne zdjęcia:
gregory_21
21-04-2010, 12:37
Mam nadzieję, że nie było:
http://www.boston.com/bigpicture/2010/04/more_from_eyjafjallajokull.html
Świetne zdjęcia:
Świetne ujęcia.
Szkoda tylko, że dotyczą zjawiska, mającego tak niemiłe konsekwencje :(
Matey3000
21-04-2010, 12:40
Świetne ujęcia.
Szkoda tylko, że dotyczą zjawiska, mającego tak niemiłe konsekwencje :(
Takiej ciszy w Londynskich parkach nie pamietam, wiec sa i pozytywy;)
Świetne ujęcia.
Szkoda tylko, że dotyczą zjawiska, mającego tak niemiłe konsekwencje :(
zawsze sa plusy i minusy. z poziomu plusow globalnych, takie zjawiska sa bardzo potrzebne, to ze czlowiek nie bierze ich na powaznie to tylko dowodzi jak bardzo jestesmy ograniczonym i malo myslacym gatunkiem.
Ciekawe czy na tle tych wydarzeń ktoś w końcu wspomni Tamborę
Dziwnie zapomniany rok bez lata...
Niezwykłe ujęcia.
Mam nadzieję, że w przyszłości wybiorę się na tą wyspę tym bardziej, że od czerwca będą bezpośrednie loty z Gdańska :)
Taaa... najpierw zima, jakiej dawno nie bylo, a teraz wulkan wyrobil emisje zanieczyszczen do atmosfery na najblizsze 10 lat. Wspolczuje oszolomom od globalnego ocieplenia :D
A co do linka z pierwszego posta: "page not found" :(
Już przeprosili za teorię globalnego ocieplenia :)
Wczoraj wieczorem jeszcze existowała. :-D
Już przeprosili za teorię globalnego ocieplenia :)
Ciekawe, czy odbiora Nobla Gore'owi (i dlaczego nie)? :D
gregory_21
22-04-2010, 23:16
A co do linka z pierwszego posta: "page not found" :(
Sprawdź połączenie z netem u siebie, bo u mnie działa okej ;)
Kordian d70
22-04-2010, 23:21
przed poludniem link nie dzialal, teraz jest oki,
zdjecia super
Szczęgólnie wrażenie robią zdjęcia z wyładowaniami. :)
Polecam częstsze zaglądanie na Big Picture, rzadko mają tam gorsze zdjęcia.
Marian K
23-04-2010, 13:06
zawsze sa plusy i minusy. z poziomu plusow globalnych, takie zjawiska sa bardzo potrzebne, to ze czlowiek nie bierze ich na powaznie to tylko dowodzi jak bardzo jestesmy ograniczonym i malo myslacym gatunkiem.
Podobno są też :plusy dodatnie i ujemne:)
Zdjęcia są piękne.
Znacie nową nazwę tego wulkanu?
Ja słyszałem: Ahujniepolatacie...
Ciekawe nie?
Znacie nową nazwę tego wulkanu?
Ja słyszałem: Ahujniepolatacie...
Ciekawe nie?
Artur Andrus nawet o tym wiersz napisał:
"
„Zaśnij. Wygaśnij"
Rzucasz Eyjafjallajökull
Szary pył na nasze dni.
Spójrz na Reykjaneshryggur,
Jak spokojnie śpi.
Spójrz - Oræfajökull
Światu nie przeszkadza,
I z Kollóttadyngja
Nie ulata sadza.
Czasem tylko Grimsvötn
Mruknie po cichutku,
Po czym Vatnajökull
Spłynie łzami smutku.
Bądź jak Snæfellsjökull!
Śpij spokojnym snem.
Proszą Cię: Lufthansa,
LOT i KLM.
"
gregory_21
01-05-2010, 23:38
Znacie nową nazwę tego wulkanu?
Ja słyszałem: Ahujniepolatacie...
Ciekawe nie?
:D
Ale raczej przez "ch" ;)
Artur Andrus nawet o tym wiersz napisał:
"
„Zaśnij. Wygaśnij"
Rzucasz Eyjafjallajökull
Szary pył na nasze dni.
Spójrz na Reykjaneshryggur,
Jak spokojnie śpi.
Spójrz - Oræfajökull
Światu nie przeszkadza,
I z Kollóttadyngja
Nie ulata sadza.
Czasem tylko Grimsvötn
Mruknie po cichutku,
Po czym Vatnajökull
Spłynie łzami smutku.
Bądź jak Snæfellsjökull!
Śpij spokojnym snem.
Proszą Cię: Lufthansa,
LOT i KLM.
"
Jakież to prawdziwe :D
P.S. Świetny cytat ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.