PDA

Zobacz pełną wersję : Podróżnik w czasie ;)



MARS CooL
20-04-2010, 16:38
Znowu sie komuś nudziło hehe

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Podroznik-w-czasie-odkryty-na-muzealnym-zdjeciu,wid,12188057,wiadomosc.html?ticaid=6a060

gilvhs
20-04-2010, 16:49
Pewnie w przyszłości ludziom się nudzi i podróżują sobie w czasie ;)

thor88
20-04-2010, 17:27
wklejka, inny kąt padania światła na "podróżnika"