PDA

Zobacz pełną wersję : jak wysłać odbitkę?



asmo71
20-04-2010, 15:04
muszę wysłać dość dużą odbitkę (30X45cm), zastanawiam się, czym - pocztą, kurierem, jak ją zapakować i opisać, żeby się w drodze nie zniszczyła

liczę na cenne rady

grudzinsky
20-04-2010, 15:08
wystarczy tuba...

asmo71
20-04-2010, 15:14
myślałam o tubie, ale zafiksowałam się na przesyłaniu na płasko, że niby zwijanie zdjęciu nie służy
znaczy powiadasz, tuba zdjęciu nie zaszkodzi?

grudzinsky
20-04-2010, 15:48
a dlaczego miala by zaszkodzic?
wystarczy tylko zabezpieczyc zdjecie (przed zrulowaniem polozyc tej samej wielkosci zwykla kartke papieru) wtedy uniknie sie ewentualnego porysowania...ot i wszystko!

asmo71
20-04-2010, 16:35
sekju weri macz dobry człowieku :)

thor88
20-04-2010, 17:29
a jeszcze lepiej zamiast zwykłego papieru papier śniadaniowy (jest delikatniejszy i nie porysuje zdjęcia na 100% )