PDA

Zobacz pełną wersję : obrobka wideo



neverhood
19-04-2010, 15:11
witam, szukam programu ktorym moglbym obrobic film nagrany na kamere na plytkach dvd. chcialbym go zrzucic na komputer w jak najlepszej jakosci, potem pociac, wstawic przejscia jakies tytuly, zrobic manu i wypalic znowu jako dvd.

jesli ktos ma taka kamere i moze polecic dobry program to bardzo prosze

jarekf34
19-04-2010, 15:26
Witam.Ja osobiście wszystkie nagrania z wczasów obrabiam programem PINNACLE STUDIO PLUS 11 i jak dla mnie jest OK.Ale programów jest wiele tak że zależy jaki Ci podpasuje.

erde
19-04-2010, 16:54
Pinnacle, Ulead Video Studio, Sony Vegas, Adobe Premiere + After Effects - przy czym Pinnacle wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem ze względu na banalnie prostą obsługę i samo zorientowanie programu na zgrywanie materiału z kamery...

jarekf34
19-04-2010, 18:07
Dokładnie.Pinnacle jest bardzo prosty w obsłudze i można nim utworzyć niezły filmek(menu,przejścia,podkład dżwiękowy,napisy itd.). Ulead Video Studio też kiedyś próbowałem ale jakoś mi nie podzszedł.

neverhood
19-04-2010, 18:17
W takim razie zdecyduje się na pinnacle. Dzięki za pomoc i pozdrawiam